тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Києві відкрився перший продуктовий магазин, що приймає до оплати Bitcoin

Невеликий продуктовий магазин «Натуральні продукти» на вулиці Глибочицькій 32-А у центрі Києва першим почав приймати до оплати криптовалюту Bitcoin. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook власник магазину Олесь Слободенюк...

 

 

Шляхом впровадження такого способу оплати він планує залучити нових покупців, які знайомі з біткоїном і користуються ним. У торговій точці поки немає спеціального пристрою або інтегрованого рішення для прийому кріптовалюти. Тому операція проводиться в більшій мірі вручну.

Схема оплати виглядає наступним чином: Покупець набирає товари на певну суму в гривнях. Цю суму касир вбиває вручну в Google-таблиці з формулою перерахунку гривні в біткоїни. При цьому вартість Bitcoin оновлюється кожні 15 хвилин з біржі Btc-e. Касир повідомляє покупцеві суму до оплати в криптовалюті і демонструє QR-код гаманця для оплати. Покупець сканує QR-код камерою свого смартфона, а після цього підтверджує платіж в своєму мобільному додатку для управління Bitcoin-гаманцем.

Інформація про транзакції з'являється вже через 30 секунд в Bitcoin-гаманці магазину. Після цього продавцю необхідно натиснути кнопку "Оплата биткоїнами" в облікового запису і закрити чек. Нагадаємо, в цьому місяці вперше відбувся відкритий діалог між представниками Bitcoin-спільноти і Нацбанку України, до визнання статусу офіційної розрахункової системи ще далеко, але це вже перший і суттєвий крок.

А тут, до речі, http://www.debet-credit.com.ua ви зможете замовити професійні юридичні і бухгалтерські послуги у Києві.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com