тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google створив Alphabet, материнську компанію всіх своїх сервісів

Google оголосив про створення нової холдингової компанії Alphabet, в яку як самостійної компанії увійде і сам пошуковик. Подія спровокувала бурхливе обговорення серед представників галузі і вже породило безліч версій про істинні причини реструктуризації...

 

 

Експерти, журналісти та конкуренти в першу чергу, висловили своє крайнє здивування з приводу створення Alphabet. Спектр твітів і постів в соцмережах включав в себе як привітання і вираження схвалення, так і підозри в спробах обійти антимонопольне законодавство і звинувачення в ухилянні від податків. Головна версія, озвучена генеральним директором Google Ларрі Пейджем інформацією в офіційному блозі компанії, полягає в тому, що Alphabet допоможе зробити Google більш зрозумілим для інвесторів і поліпшити управління головними активами, такими як сам пошуковик, YouTube, карти, Android Play Store, google Chrome, а також рекламні системи. І такі окремі моменти, як невдалий запуск окулярів Glass, не будуть псувати загальні показники рекламної виручки Google у регулярному звіті інвесторам.

«Наша компанія працює добре, але ми вважаємо, що можемо зробити її більш зрозумілою та прозорою», — написав у зверненні Ларрі Пейдж, закріпивши в Alphabet букву «G» за Google. Для досягнення цієї мети головою Google стає директор по продуктах Сундар Пичай, який зарекомендував себе талановитим управлінцем і показав останнім часом вражаючі результати в зоні своєї відповідальності. У Alphabet команда Пейджа і Бріна буде посилена за рахунок фінансового директора Рут Порат, що прийшла в Google з Morgan Stanley, яка володіє великим впливом на Wall Street.

Ринок вже відреагував на таке рішення великим позитивом — акції Google відразу ж виросли на 5%. Самі Ларрі Пейдж і Сергій Брін в Alphabet займуться розвитком венчурних напрямів діяльності, таких як інтернет-зв'язок через стратосферні аеростати Calico, доставка дрона Wing, автопілотовані автомобілі, окуляри доповненої реальності Glass і інші розробки лабораторії Google X.

Не позбавлена сенсу і версія про те, що холдингова структура Alphabet допоможе у вирішенні проблем з антимонопольними позовами в Європі, а в недалекому майбутньому, можливо, і в США, а також дозволить оптимізувати оподаткування компанії. Претензії влади ЄС про пріоритет сервісів Google в пошуковій видачі це звичайно не зніме, однак висунути подібні позови до майбутніх продуктів Alphabet буде складніше, оскільки всі вони будуть працювати в рамках окремих незалежних компаній.

 


Выполняем заверенные нотариусом переводы любой сложности и тематики за 1 день. Подробности услуги тут http://perevod-dokumenta.ru/notarius/, возможность заказа через форму обратной связи.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com