тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фанати "Володаря кілець" шукають $3 мільярди на будівництво репліки замку Мінас Тирит

Нещодавно силами групи архітекторів і дизайнерів з Британії запущено проект по збору коштів на будівництво на півдні Англії точної копії Мінас Тіріта – міста з легендарного серіалу «Володаря Кілець»...

 

Ось який вигляд наразі має майбутній будівельний майданчик

 

Для збору коштів творці використовували краудфандинговую майданчик Indiegogo. На реалізацію проекту потрібно 1,8 мільярда доларів, проте поки за 14 днів вдалося зібрати лише 53 тисячі фунтів. Попереду у них ще 47 днів, проте в успіх цього проекту поки що не дуже віриться.

Для залучення коштів британці також запустили спеціальну акцію: за пожертву в 900 доларів вони пропонують ніч на двох в місті , а за 100 тисяч фунтів — титул лорда або леді.

«Ми –  команда архітектора і інженерів з амбітними намірами, і найбільше маримо про створення красивої, реалістичної і повністю функціонуючої копії Мінас Тирита, – говорить один з творців компанії на Indiegogo. – Ми віримо, що якщо нам вдасться збудувати місто, то воно стане не тільки найпривабливішим місцем для туристів з усієї планети, але і унікальним куточком для життя і роботи».

Експерти відзначають, що в разі успішної реалізації проекту, в регіоні значно підвищиться кількість туристів, і, відповідно, доходів бюджету.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com