тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Fiore di Cristallo — найдорожча кухня

Кухня – це, мабуть, те місце, де середньостатистична людина проводить досить багато вільного часу. Тут ми готуємо їжу, їмо, а часом навіть приймаємо гостей. Вибираючи житло, у першу чергу, ми оцінюємо габарити кухні, вирішуємо, як правильно організувати простір, далі підбираємо техніку, меблі та аксесуари. А чи замислювалися Ви, як виглядала б ваша кухня, якби Ви не були обмежені ні в просторі, ні у фінансах?..

 

 

 


Які матеріали Ви б використали для її оформлення, яку меблі, сантехніку вибрали? Отже, нещодавно в Лондоні була представлена найдорожча кухня у світі, вартість якої склала 1,6 мільйона доларів. Кухня ця отримала назву Fiore di Cristallo. На її розробку і виготовлення було витрачено більше року.

Технології, які застосовувалися при її виробництві, залишаються невідомими, тим не менш, матеріали і дорога техніка цілком виправдовують настільки високу вартість. Найдорожча кухня в світі виготовлена з використанням натурального каменю, мурманського скла і міді. Також автори оздобили цю кухню натуральними кришталевими елементами декору і кристалами Swarovski. Логічними би для такого розкішного оформлення були би золото з і інші дорогоцінні метали і каміння, проте автор кухні Клаудіо Келиберти, вирішив обійтись без цього. А головним металом для конструкції шаф і інших каркасних елементів обрав твердий сплав міді, і це виправдано, адже саме цей метал вважається найбільш згубним для різного роду мікробів і інших згубних для людського здоров"я мікроорганізмів.

 


У центрі кухні Fiore di Cristallo знаходиться прозорий стіл, вартість якого становить 59 тисяч доларів. Над ним знайшла своє місце дизайнерська люстра Swarovski за 42 тисячі доларів. Ще одним незвичайним дизайнерським елементом є раковина з гірського кришталю вартістю 4 тисячі доларів з хромованим змішувачем Philip Starck.

Також остаточну вартість кухні формує дорога стільниця з натурального каменю, ціна якої близько 11 тисяч доларів, і німецька побутова техніка Gaggenau, яка збирається вручну та відрізняється високою якістю і надійністю.

 


Сам творець найдорожчої у світі кухні вважає, що зробив саме те, що задумував. Йому вдалося створити не просто кухню, а справжній шедевр, який до того ж відрізняється практичністю, зручністю і стилем. Розкіш кухні Fiore di Cristallo підкріплена також інноваційним підходом. Так, тут можна знайти ультрасучасний холодильник, повний комплект побутової техніки, включаючи еспресо-машину за 2 тисячі доларів, а також винний шафа з підтримкою клімату за 4 тисячі доларів.

Бажаючим придбати кухню Fiore di Cristallo доведеться чекати близько восьми місяців. Саме стільки часу буде потрібно виробникам, щоб виготовити під замовлення найдорожчу кухню в світі.

 


Продается качественная кухонная посуда в Минске по разумным ценам. Только у нас вы найдете оригинальную посуду от всемирно известного итальянского бренда Ballarini.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com