тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Шапочки-зачіски від Луїзи Уолкер

Я особисто не люблю носити шапки. Проте холодна пора року навіть і в наших не вельми суворих у кліматичному плані широтах зобов'язує ховати своє найцінніше, а саме голову, під шапкою. При цьому нещадно мнуться зачіски і страждає зовнішній вигляд...

Отож ситуація: підходить зима, і логічно назріває питання Купить зимнюю шапку, причому шапку не просто як предмет необхідності, але і яскравий аксесуар, який максимально органічно доповнює персональний стиль? Світлі голови вже все придумали за нас.

Дизайнери, та просто творчі особистості, які люблять вечерком взяти в руки спиці, розробили і виготовили чимало моделей головних уборів, які не захочеться знімати, навіть коли холоди пройдуть. Майстер художньої фотографії Луїза Уокер (Louise Walker), вирішила цю проблему легко і просто. Щоб зачіска радувала око в будь-яку погоду, вона взялася за спиці. В результаті з'явився цікавий проект "Вовняні голови" (Wooly heads).

 


Назва, звичайно, ріже слух, але ідея получилась навіть дуже цікава, така собі оригвнальна колекція в'язаних зачісок. Оскільки Луїза - відомий у певних колах фешн фотограф зі стажем, і неодноразово знімала модні покази, можна припустити, що надивитися на творчість кутюр'є, стилістів, візажистів і перукарів вона встигла. Власне, а чому б їй і не взяти приклад з тих, хто створює справді неординарні речі? Ось і з'явилися на світ в'язані шапки-перуки. Тут і стиль "русалонька", і стиль 20х років минулого століття, кучері часів Мерилін Монро. Хіба не здорово, коли волосся підходять тон в тон до поряд? Колір таких "волосся" може бути і блакитним як у Мальвіни, і рожевим, і навіть зеленою. Пастельні фарби освіжають обличчя і виділяють очі. Цікаво, що для Луїзи в'язання лише хобі, якому вона присвячує вільний від основної роботи час. Колекцію вона створювала маючи на увазі зовсім не новий стиль в моді, а лише оригінальний фото-проект.

По-моєму, вийшло дуже красиво. Навіть більше того, думається не одна представниця прекрасної половини була би у захваті від однієї такої зачіски? Правда ж, з такою шапкою дійсно можна не побоюватися за свою зачіску, адже укладку ми вже одягли, і вона навряд чи зіпсується. А головне - тепло, красиво і затишно.

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com