тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумна сковорідка Pantelligent позбавить від підгорілих котлет

Якщо ваші кулінарні фантазії часто розбиваються об пригорілі в процесі смаження стейки або оладки (що трапляється в ранковій запарці і не тільки), можливо, на допомогу вам прийде новий проект Pantelligent, що стартував не так давно на краудфандинговомк сервісі Kickstarter...


Чтобы приготовление пищи приносило удовольствие, и, естественно желаемый результат в виде вкусной и полезной пищи, нужно качественная кухонная утварь. PENSOFAL – идеальная кухонная посуда в Минске по доступной цене!


 

 

Мова в даному випадку йде про "інтелектуальну" сковороду, яка сама підкаже недолугому кухареві, коли саме потрібно перевертати котлети або млинці, щоб ті не пригоріли, або вчасно вимкнути вогонь, коли страва повністю готове.

Якщо коротко, Pantelligent — це сковорода з датчиками температури, вбудованими в дно і Bluetooth, вбудований в ручку. Плюс до цього — якісне антипригарне покриття. А спілкуватися з нею навчить додаток, встановлений на смартфон. Все просто — вибираєте рецепт, запускаєте процес і отримуєте детальні та чіткі вказівки — від додавання олії до регулювання температури.

Сковорода сама нагадає, коли потрібно буде перевернути стейк на сковороді і повідомить, коли страва буде повністю готове. Крок за кроком за допомогою голосових і візуальних інструкцій ви будете слідувати до головної мети — приготування ідеальної страви. Це дуже зручно, так як не потрібно весь час зависати над каструлею, а можна спокійно займатися своїми справами, в разі необхідності додаток дасть сигнал повернутися до плити.

Це як GPS-навігатор, тільки на кухні. Звичайно, можна обійтися і без нього, а можна освоювати нові незвідані території, використовуючи інструкції, що істотно полегшують цей процес. При цьому, також як і з навігатором, все ж варто зберігати здоровий глузд і розуміти, що вбудованого мозку у сковороди все-таки немає, а значить ви залишаєтеся головними у прийнятті основних рішень.

Bluetooth дозволяє тримати зв'язок зі смартфоном на відстані до 15 метрів! Це означає, що можна вільно виходити з кухні і спокійно займатися своїми справами, не переживаючи що вечеря на сковороді перетвориться в чорні вуглинки.


Сковорода має якісне антипригарне покриття, яке, за словами виробника, вірно прослужить більше 3-х років. Система контролю температури з застосуванням точних датчиків, вбудованих в дно, також вносить свою лепту в термін роботи приладу, не дозволяючи сковороді перегріватися, а значить — захищаючи і її покриття від руйнування.

Додаток Pantelligent містить кілька десятків різноманітних рецептів різного рівня складності. Різноманітність вражає: від простих моно-страв типу підсмаженого до апетитного хрускоту бекону до більш складних страв, зібраних з усього світу — італійське різотто і карбонара, корейське пулькогі з яловичиною, індійське бхинди масала... Навіть досвідченим кулінарам є, де розвернутися! Для більш досвідчених кулінарів Pantelligent передбачає програму контролювання температури без проходження конкретного рецепту. Це прекрасний варіант для тих, хто хоче проявити більше творчості в процесі приготування їжі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com