тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Щоденно понад 500 млн чоловік грають у відеоігри

Аналітична компанія Vampirefreaks.com підрахувала, що більш як півмільярда жителів Землі кожен день запускають одну з трьох найпопулярніших ігор в світі. За даними аналітиків Vampirefreaks.com, найпопулярнішою серед геймерів усього світу є гра League of Legends...

 

 


Всем почитателям культового сериала сообщаем, что дата выхода 6 сезона Игры престолов здесь, и событие это не за горами! Также на bucwar.ru вы найдете все самые свежие и важные новости отечественного и зарубежного кино.


 

 

Вона з великим відривом випереджає за загальним обсягом часу, проведеного за грою двох світових лідерів – World of Warcraft і Counter-Strike.

У загальній складності півмільярда користувачів щодня витрачають 3 млрд годин на відеоігри. З цього значного обсягу часу в березні 2015 року 21,8% було витрачено на League of Legend. Місця з другого по четверте зайняли World of Warcraft (8,16%), Counter-Strike: Global Offensive (5,7%) і DOTA 2 (5,68%). Інші ігри набрали менше 3%. Представлений компанією Vampirefreaks.com графік наочно показує актуальний рейтинг світової онлайн ігрової сфери.

 

Раніше аналітики дослідницької компанії SuperData Research назвали онлайн-гру League of Legends, розроблену компанією Riot Games, однією з кращих ігор, що використовують умовно-безкоштовну бізнес-модель. При м'якій монетизації гра приносить своїм творцям неймовірні суми.

Її найближчий конкурент – Dota 2 від Valve – дуже схожий на неї жанрово, серйозно поступається першій грі. Dota 2 щомісяця приносить $18 млн виручки, тоді як League of Legends заробляє стільки всього за 5 днів.

І ще приємна інформація по темі. Нещодавно українська команда кіберспортсменів na'vi виграла фінал третього сезону Wargaming.net League, ставши кращими віртуальними танкістами СНД. За перше місце українські гравці отримали приз у $55 тис.

У підсумковому турнірі в битві зійшлися команди HellRaisers, na'vi, The Young Lions і Santa Claus and Six Deers. У перший день турніру українці програли молодій команді Santa Claus and Six Deers з рахунком 5:3. Тим не менше, найбільш напружені бої турніру пройшли у другий день – для виходу в суперфінал команда na'vi спочатку розгромила команду The Young Lions з рахунком 5:2, після чого завдала поразки команді HellRaisers – 5:4. У підсумку українці знову зійшлися з командою Santa Claus and Six Deers, і завдали їй нищівної поразки з рахунком 7:2.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com