тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

IKEA показала своє бачення кухні майбутнього

Компанія IKEA представила прототип «кухні майбутнього», яка, як запевнюють у компанії, у найближчій перспективі з'явиться у продажу...

 

 

Дизайнери і інженери IKEA вважають, що вже через 10 років середньостатистична кухня стане не просто випадковим набором високотехнологічних пристроїв, а єдиним органічним високоефективним комплексом. Центральну роль на кухні майбутнього буде грати універсальний стіл, що поєднує в собі функції обробної дошки, варильної поверхні та інтерактивної кулінарної допомоги (звичайно ж, без всезнаючого і всевирішуючого Його Величності Інтернету ну ніяк не обійтись!).

За допомогою вбудованої камери стіл розпізнає продукти, що лежать на поверхні. На вбудований екран будуть виводитися відомості про продукти і рецепти страв, які можна з них приготувати. Готування теж буде здійснюватися прямо на столі, завдяки вбудованим індукційним нагрівальним елементам. Вони ж дозволять зберігати температуру чаю або кави в чашці. Нарешті, з їх допомогою можна буде зарядити смартфон або планшет.

Крім того, в IKEA переконані, що в майбутньому користувачам високотехнологічних кухонь не знадобиться зберігати великі запаси продуктів, оскільки їх доставка буде здійснюватися досить швидко, за допомогою безпілотників. Невелика кількість продуктів буде зберігатися в контейнерах з дном з сплаву нержавіючої сталі і гадолінію. Конструкція автоматично охолодить продукти до температури, заданої на RFID-мітки, яку необхідно буде переклеїти з магазинної упаковки їжі на домашній контейнер. Всі відходи кухні майбутнього будуть сортуватися і спресовуватися в спеціальні брикети. Злита в раковину вода буде повторно використовуватися для поливу кімнатних рослин.

 


А ось нещодавно, до речі, ми писали про те, що IKEA готує до запуску в продаж бездротові панелі для зарядки електроніки, які можна буде розмістити на будь-якому столі. Нові предмети інтер'єру будуть підтримувати технологію Qi, з допомогою якої можна заряджати смартфони великих виробників, таких як Google Nexus, HTC, Samsung і Nokia.

Для гаджетів, які не здатні заряджатися без проводів, буде передбачено наявність спеціальної док-станції c USB-виходами.

«Люди ненавидять сплутані кабелі, – говорить в інтерв'ю американському порталу Dezeen представник IKEA Джанетта Скейлмосс. – При цьому вони завжди стурбовані пошуком розетки для зарядки свого смартфона. Наше нове інноваційне рішення кардинально покращить домашнє життя».

«Ми не хочемо йти в електроніку, ми хочемо зробити будинок розумніші», – додає в публікації Dezeen менеджер напрямку «Дизайн товарів» IKEA Маркус Енгман.

 


Мебельная компания *Savio* предлагает кухни на заказ по лучшей в Красноярске стоимости. Продукция компании изготовляется из экологически чистых инновационных материалов, отличается безупречным качеством, повышенной функциональностью, огромным разнообразием цветовых, и конструктивных решений.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com