тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Recorder Pen: концепт високотехнологічної ручки

По мірі того, як комп'ютерні технології все більше і більше входять у повсякденне життя, люди починають все менше користуватися звичайною ручкою, ніж клавіатурою, при наборі тексту...

 


Чтобы все нужные канцтовары купить в Киеве не стоит бегать по разным магазинам и рынкам в поисках товаров надлежащего качества и приемлемой цены. Достаточно посетить интернет магазин http://aravak.com.ua/, здесь есть все, от скрепки и до калькулятора.


 

Звичайно, набагато більш зручно працювати з друкованим текстом. Адже його можна з легкістю редагувати, розмножувати, відправляти по електронній пошті. Вже рідко можна зустріти письменника, який пише книги вручну. Швидкість набору тексту на клавіатурі набагато швидша, ніж швидкість письма. Та ті, хто звик набирати текст на клавіатурі, можуть помітити, що з часом їхній почерк погіршується, орфографія починає кульгати. Ще б! Адже слова на аркуші не будуть виділятися червоним кольором. Для тих, хто хоче зберегти здатність красиво і правильно писати вручну, група азіатських дизайнерів представила концепт «чарівної» ручки, яка, крім того, що дозволяє користувачеві залишати нею замітки, вміє зберігати записи, а також передавати їх на комп'ютер за допомогою Bluetooth.

Концепт під кодовою назвою Recorder Pen став результатом праць відразу семи дизайнерів. Recorder Pen перетворює запис в електронний формат і зберігає їх на вбудованій флешці. Для розпізнавання рукописного тексту використовується спеціальний лазер, який, повторюючи рухи пера, відстежує написаний текст. Збережені дані користувач може надіслати через Bluetooth на комп'ютер або смартфон. Для активації з'єднання користувачу достатньо буде натиснути на синю кнопку, розташовану у верхній частині корпусу ручки. У верхній частині ручки Recorder Pen є знімний ковпачок – USB-носій, на якому зберігається вся інформація. Поки ручка являє собою лише концепт, а тому говорити про її серійному виробництві рано. Проте дизайнери мають досить високі шанси зацікавити своїм проектом інвесторів, завдяки яким Recorder Pen зміг би вийти в маси.

А ось ще одна ручка теж унікальний і геніальний проект. Вона дозволяє вам відправляти SMS-повідомлення на пошту E-mail! Хочете дізнатися як?

 

Не повірите, вам потрібно лише вивести на папері текст, підписати ім'я одержувача повідомлення і ...все! Не потрібна ні клавіатура, ні миша, ні комп'ютери з ноутбуками. Тільки телефон поруч, що підтримує Bluetooth, а зараз майже всі вони оснащені. І, зрозуміло, вам знадобиться папір. Куди без нього?

Найдивовижніше, що ручка D:Scribe здатна запам'ятовувати все, що ви пишете, і згодом ви будете мати доступ до документів через комп'ютер. Дизайн ручки виконаний в дуже оригінальному стилі – ви ще не забули, як виглядає чорнильниця і перо? Якщо забули, доведеться згадати. Далі. Як тільки ви відправили своє повідомлення, інформація про це відображається на вбудованому рідкокристалічному дисплеї, тому вам не доведеться довго гадати – дійшло послання чи ні. А якщо у вас вдома є пристрої, що підтримують Bluetooth, то ви можете спеціально налаштувати цю ручку і писати їй по повітрю.

Поки це здається неможливим і чимось нереальним, але зате скільки можливостей це відкриє в майбутньому. Поки ідея, звичайно, знаходиться в розробці, але ми з нетерпінням чекаємо надходження в масовий продаж. Ось це дійсно хороша ідея!

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com