тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Масаж ножами: екстремальна екзотика для вашого здоров"я

У Китаї здавна існує особливе ставлення до масажу. Всім відома традиційна китайська акупунктура, а також інші види фізичного впливу на тіло, як класичні (аюрведичний та вакуумний масаж), так і екзотичні. Наприклад, медовий масаж, масаж равликами, черепашками або масаж за допомогою ножів. Про нього сьогодні і розповімо...

 

 

Погодьтесь, досить екстремальна процедура! Якщо ж ви хочете щось більш традиційне то раджу тут http://mlogutov.ru/ ознайомитись з діяльністю лікаря Михайла Логутова, який робить ефективний масаж, голковколювання, ефективно лікує остепатію, болі в спині.

Китайський масаж ножем поширений в північній провінції Тайваню Синьчжоу. Він проводиться за допомогою величезних тесаків, на зразок тих, якими обробляють м'ясо. Місцеві жителі запевняють, що така екзекуція є відмінною профілактикою і древнім способом зцілення від різних хвороб.

Тіло клієнта попередньо накривають спеціальною тканиною, щоб не пошкодити шкіру. Потім майстер бере два ножа-сікача з 10-дюймовими лезами, заточує про мокрий камінь, протирає йодом і починає виробляти "сікучі" руху поверх полотна.


Перед початком процедури клієнтів попереджають про її безболісність і безпеку. Відточені, ритмічні удари масажиста по тілу дозволяють уникнути порізів. Але все одно, зберігати спокій під час сеансу не вдається практично нікому. Одні люди кричуть, лякаючись доторку ножа, інші відчувають лоскіт, треті завмирають в заціпенінні, боячись поворухнутися, і всі з нетерпінням чекають закінчення процедури, щоб нарешті вільно зітхнути.

Масаж ножем користується в провінції великою популярністю, тому у майстрів немає відбою від клієнтів – до них вишиковуються величезні черги! Те, що європейцеві може здатися дивним і навіть страшним, азіати знаходять цілком зрозумілим. Вони розуміють, що енергійні рухи майстра покращують циркуляцію крові, виводять шкідливі шлаки і токсини, звільняють організм людини від нерозтраченої енергії. Є думка, що такий спосіб терапії допомагає подолати навіть рак нирок, не кажучи вже про інших захворюваннях внутрішніх органів і систем, а також інших недугах! У середньому сеанс триває близько 30 хвилин і коштує близько 15 доларів (в Тайвані).

 


Взявши на озброєння давню методику, масаж ножами стали включати в прайси СПА-салонів і оздоровчих центрів, розташованих не тільки в Китаї, але і в інших країнах світу. За великим рахунком, масаж ножем є аналогом акупунктури і голковколювання. В усіх цих випадках виявляється вплив на біологічно активні точки людського тіла. Але масаж ножем, на відміну від акупунктури і акупунктури, проводиться в динамічному режимі, тобто вплив на тіло пацієнта проводиться безперервно.

Китайська медицина заснована на тому, що на тілі людини розташовуються 700 акупунктурних точок, що накопичують патогенну енергію, яка провокує розвиток різних хвороб. А при правильній стимуляції цих зон активізується життєва енергія, сприяє оздоровленню організму.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com