тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

На Kickstarter збирають кошти для створення смарт-валізи

Радості прогресу особливо добре відчуваються у побутових дрібницях. Замки з відбитками пальців, розумні системи охорони та освітлення — ці речі дійсно роблять життя простіше. Поза рідними стінами також прогрес не покидає нас. Якщо ви любите подорожувати, вам обов'язково сподобається Space Case 1...

 

 

 

А щодо Space Case 1, то цей чемодан буквально напханий сучасними технологіями на всі випадки життя. Сумка відкривається сканером відбитків пальців. Можна використовувати сканер як на самому корпусі Space Case, так і на iPhone з встановленим додатком від авторів проекту. Сумка оснащена gps-датчиком. Навіть якщо авіакомпанія втратить ваш багаж, ви будете знати, в якій точці земної кулі він знаходиться.

У Space Case вбудований спеціальний датчик ваги. З його допомогою ви завжди будете знати, що не перевищує вагу багажу встановлені нормативи. Від сумки можна заряджати телефон. А якщо стане нудно, можна включити музику, тим більше що на Space Case встановлені динаміки. Свою роль Sapce Case виконує відмінно. Всередині достатньо місця для речей і гаджетів, уміщається все необхідне.

Коштує така супер-валіза недешево 794$, втім, думається певну категорію населення він зацікавить. Проект вже зібрав потрібну суму і відправиться до спонсорам проекту вже в листопаді 2015 року.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com