тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Комп'ютерний стіл, за яким працюють лежачи

Пора за ноутбук, але так не хочеться вилазити з теплої постелі? Або хвороба не дозволяє перебувати в офісі, але робота повинна бути зроблена? Не біда, з допомогою спеціальних столиків Thanko Super Gorone Desk Super Gorone Desk і UFT eXperience ви зможете виконати поставлене завдання, а комп'ютери не будуть перегріватися на ковдрі чи на колінах...

 

Чудове рішення, чи не так? Ще хочеться порадити купити постільну білизну від компанії «ЭпитекС», і тоді така робота буде суцільним задоволенням!

Японська компанія Thanko спеціалізується на створенні різних цікавих речей, що спрощують життя. На рахунку інженерів цієї фірми вже є окуляри з HD-камерою Mitamanma Megane (не плутати з Google Glass!), ланчбокси з підігрівом, що працюють від USB, шпигунська відеокамера-ґудзик Spy Button Camera 3, стилус-напалечник для смартфонів і багато інших дивовижні штуки.

Останнім продуктом японських вигадників став столик для ноутбука Super Gorone Desk. Його конструкція дозволяє йому прийняти практично будь-яке положення. Пристрій міцне-може витримати вагу до 60 кілограм. Але головна його риса — спеціальні кріпильні ремені і гаки, які утримають ноутбук хоч в положенні «догори ногами». Таким чином, столик можна з комфортом використовувати навіть лежачи в ліжку. Рукам, правда, доведеться знайти опору, все ж на вазі вони втомляться досить швидко. Столик підходить для ноутбуків будь-яких розмірів і навіть оснащений системою охолодження.

Незважаючи на свою популярність, Super Gorone Desk — не перший комп'ютерний столик подібної конструкції. Світові ЗМІ, швидко підхопили новину про японський винахід, просто не знали про підставку eXperience української компанії UFT. Як і у Thanko Super Gorone Desk, біля столика UFT eXperience теж є система активного охолодження, причому регульована, її можна налаштувати так, щоб обдувались частини ноутбука, що найбільше нагріваються.

На відміну від різнобічних продуктів Thanko, UFT спеціалізується саме на різного роду столиках і підставках — для ноутбуків, планшетів, смартфонів. Конструкція eXperience подібна Super Gorone Desk: це столик-трансформер з кріпильними ременями на липучках. Правда, ця конструкція не така міцна, витримає тільки 15 кілограм, а більше, мабуть, і не потрібно. У нього теж є система активного охолодження, причому регульована, її можна налаштувати так, щоб обдувались самі нагріваються частині ноутбука.

В комплект входить спеціальна підставка для мишки, яку можна прикріпити на ніжку столика в будь-якому місці — це особливо знадобиться саме для положення лежачи. Як і у випадку з японським аналогом, можна не переживати, що ноутбука пристрій не підійде.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com