тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Допомога бездомним: на стінах лондонських будівель з'являться тимчасові притулки для безхатченків

«Бездомні – теж люди, про яких треба дбати», - так вважає молодий архітектор, який представив концепт тимчасових притулків для безхатченків. Невеликі збірні конструкції будуть кріпитися прямо до будинків на вулицях Лондона. Кожен бажаючий сховатися від негоди або провести ніч, знайде всередині житла лежак з матрацом...

 


У нас вы можете заказать дизайн квартиры, это действительно будет дом вашей мечты!


 

 

За статистикою в британській столиці з 2010 року кількість бездомних збільшилася на 77 відсотків і склало близько 6500 осіб. Перейнявшись цією проблемою, 26-річний James Furzer, нещодавно отримав перемогу в конкурсі молодих дизайнерів Fakro – Space for new Visions, представив концепт тимчасового притулку для безхатьків. Архітектор упевнений, що його проект знайде відгук у влади міста або благодійних організацій.

 


Тимчасове житло буде представляти собою щось, на зразок контейнера, який прикріплять до стін будинку двома сталевими рамами. Фасад буде обшитий оцинкованими листами. Стіни і дах виконають з пресованої деревини. До того ж, для створення комфортної температури, архітектор пропонує обладнати підлога з підігрівом. Всередині притулку буде встановлений тільки лежак з матрацом, і місце для речей.

Джеймс Фурцер підкреслює, що його розробка розцінюється лише як тимчасовий притулок. Безпритульні можуть сховатися від негоди або провести ніч, але не жити там постійно.

Житла встановлять на такій висоті, щоб пішоходам було комфортно пересуватися тротуарами. А для того, щоб бездомні змогли забратися всередину, передбачені відкидні сходів. Звичайно ж, таким способом архітектор не викорінить повністю проблему людей без певного місця проживання, але очевидно, що це крок у правильному напрямку.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com