тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Робот-принтер сам рухається по аркушу паперу і поміщається в кишеню

Яким ви собі уявляєте найменший принтер? Ну, напевне розміром з добрячий книжковий том. А от ізраїльські розробники ZUtA Labs готують до запуску у виробництво кишеньковий робот-принтер, який самостійно «повзає» по паперового аркуша і таким чином друкує необхідний документ. А розміром він з невеличку коробочку, що легко поміщається на долоні!..

 

 


Матричные принтеры – это уже вчерашний день, особенно если речь идет о сфере услуг, или крупных торговых точках, где чрезвычайно важна высокая скорость печати чеков. Компания Спецформат предлагает современные чековые принтеры — bar-code.com.ua, здесь вы можете ознакомится с данными приборами, а также их приобрести.


 

 

Управління принтером здійснюється як з комп'ютера, так і через спеціальний додаток для смартфона. Розмір новинки досягає 10х11 сантиметрів, для зарядки пристрій підключається через стандартний USB-коннектор. Активація робота-принтера відбувається легким дотиком по сенсорної клавіші на його кришці.

Перед початком друку пристрій необхідно помістити в правий верхній кут аркуша, на якому необхідно надрукувати текст. Швидкість друку принтера відносно невелика – сторінку формату А4 він друкує близько 40 секунд, а зарядка йому потрібно вже після години роботи. У загальній складності принтер може надрукувати близько 1 тисячі сторінок без заміни картриджа. Поки що пристрій друкує тільки чорно-білі матеріали, однак, розробники обіцяють забезпечити підтримку кольорового друку в наступній версії принтера.

Передбачається, що в масове виробництво мініатюрний принтер буде запущений вже в найближчому майбутньому.

 

А тим часом, до продажу готується перший дійсно загальнодоступний 3D-принтер, який обіцяє стати найбільш масовим пристроєм подібного роду. Компанія M3D анонсувала пристрій під назвою The Micro –  за кілька днів на відомому сервісі колективного фінансування проект вже зібрав в 16 разів більше необхідної для запуску виробництва суми в $50 тис.

The Micro був розроблений з урахуванням 3 основних принципів завоювання споживачів: надійність, послідовність і доступність. Технологія Micro Motion, встановлена в принтері, являє собою систему автоматичного вирівнювання та калібрування. Вона підтримує функціональні можливості пристрою в оптимальному стані протягом тривалого періоду експлуатації.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com