тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

BMW показала свої окуляри віртуальної реальності

Компанія MINI, є частиною BMW Group, представила окуляри доповненої реальності MINI Augmented Vision, призначені для автомобілістів. Прототип дозволяє налагодити повноцінне інтелектуальне взаємодія між автомобілем MINI і окулярами, що проектують всю необхідну інформацію на дисплеї перед очима водія...

 

 

Дійсно віртуальна реальність прктично повністю заполонила свідомість сучасної людини.

Зовні окуляри MINI Augmented Vision виглядають досить громіздко. Тим не менш, пристрій відрізняється досить багатим набором функцій і може навіть замінити навігатор під час руху, вказуючи шлях до кінцевої точки і виділяючи цікаві місця по дорозі. Крім того, пристрій може підказувати найкоротший шлях до припаркованої машини і транслювати показання приладів у зручному для водія вигляді.

Окуляри MINI Augmented Vision можуть приймати повідомлення і дозволяють дивитися «крізь» автомобіль за допомогою зовнішніх камер – дана функція буде дуже корисна під час паркування або при зближенні з перешкодою. Докладні технічні характеристики пристрою поки що не розголошуються. Інформація про терміни появи очок на ринку та їх вартість теж поки засекречена.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com