тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ангар № 1 в США

Однією з найбільших автономних залізобетонних конструкцій на планеті є ось цей ангар для дирижаблів, який сьогодні являє собою не більш ніж гігантський скелет. Незважаючи на свій непримітний вигляд, Ангар 1 (Hangar One) - це одна з найпопулярніших визначних пам'яток Силіконової долини...

 

 


 

Будучи розміщеними усередині науково-дослідницького центру NASA в невеликому містечку Маунтін-В'ю, величезна будова призначалося для виробництва і зберігання дирижаблів - літальних апаратів, які легше повітря.

Конструкція висотою 200 футів, яка займає вісім акрів, була зведена в 1933 році. Цікавий факт: під своїм наметом це споруда могла б легко розмістити шість футбольних полів. Ангар був побудований для розміщення дирижабля військово-повітряних сил США «Мейкон», який рахується одним з найбільших кораблів коли-небудь створених у Сполучених Штатах. Крім того, він (разом з «Акрон») був одним з найбільших гелієвих повітряних кораблів на планеті.


 

Ангар 1 був побудований з аеродинамічним дизайном, тому вітри, що викликають вібрацію ("бафтинг") просто проходять повз. Коли дирижабль «Макон» був загублений в 1935-му році, конструкція деякий час використовувалася для виробничих потреб і в кінцевому підсумку залишилася порожньою. Планів перетворити будівля ангару в науково-дослідний центр також не судилося втілитися в реальність через небезпечні хімічні речовин, які виділяло лако-барвисте покриття екстер'єру.

Було також запропоновано багато інших багатообіцяючих планів, але їх також відкинули, залишивши замість світлих ідей цей гігантський металевий скелет.

 

 

 

 

Сьогодні величезна конструкція розміщена на території дослідницького центру NASA. Тим не менше, очікується вкладення інвестицій у розмірі 200 мільйонів доларів від компанії Google. Можливо, хоч цей IT-гігант подарує нове життя цій унікальній конструкції.

На даний момент точно не відомо, в якій формі Google буде проводити операцію, однак є інформація, що компанія збирається взяти цю споруду в оренду, що в свою чергу принесе непоганий прибуток дослідницькому центрі NASA.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com