тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чорний куб в центрі світлої квартири

Головним завданням власників невеликих квартир полягає в можливості створення комфорту в дуже обмеженому просторі. Цього можна досягти як візуальними методами, так і функціонально. Навіть маленьке житло може бути красивим і комфортним, якщо знайти оригінальне, правильне рішення...

 

 

Проект Cube House реалізований студією Noses Architects в Римі, Італія. У центр апартаментів поміщений скляний куб, за яким ховаються кухня, ванна кімната, а також шафи, книжкові полиці. Завдяки цьому решта простору звільнено від зайвих елементів.

Куб домінує в інтер'єрі, що виражається за допомогою насиченого чорного кольору на тлі в іншому світлою і спокійною гами. Підлога, стеля і одна зі стін у квартирі виконані в дереві, інші поверхні білосніжні.


 

Цікаве, погодьтесь рішення, а от меблі на заказ в Запоріжжі від мебельного центру МАИ не тільки оригінальні, але повністю задовільнять своєю функціональністю, вишуканою естетикою і добротністю.

А зараз кілька невеликих порад по плануванню і декорування маленьких квартир.

- власникам невеликих квартир слід зупинитися на варіанті відкритого або діагональної планування. Необхідно провести чітке зонування квартири, візуально відокремивши один простір від іншого (наприклад, виділити в кімнаті вітальню, кухонний куточок, їдальню, робоче місце тощо). Такий поділ на зони можна здійснити як за рахунок меблів, кольору і фактури обробних матеріалів, елементів декору (килим, завіси), ширм і перегородок, так і реалізації різнорівневих підлоги і стелі, а також (якщо дозволяє висота стель) багаторівневості (другого поверху).

Якщо ж квартира дуже маленьких розмірів, раціональніше буде провести функціональне зонування. Це означає, що слід ретельно продумати можливі поєднання функцій предметів обстановки і за необхідності змінювати призначення кожної частини кімнати (приклад, вітальня або кабінет вночі перетворюються в спальню, їдальню на час стає домашнім офісом або ігрової тощо).

 

- слід по можливості максимально використовувати «приховані резерви» навіть самої крихітної квартири. До них відносяться ніші і всілякі виступи в стінах, еркери, простір навколо вікон і під ними, антресолі тощо

 

- важливими помічниками в економії життєвого простору стають багатофункціональні меблі: дивани–трансформери, шафи-купе, складні столи, стільці та табурети, комоди, модульні системи для зберігання, стелажі, компактні крісла, пуфи з «захованими» у них контейнерами, де можна зберігати величезну кількість речей — починаючи від постільної білизни, кухонних аксесуарів та косметики і закінчуючи одягом і взуттям на різні сезони.

 

- досить ефективним прийомом створення комфортного житла в невеликому приміщенні є застосування розсувних перегородок (замість стаціонарних) та розсувних або складних дверей (замість орних). Сюди ж можна віднести установку легких мобільних перегородок зі скла, тканини, пластика. Звичайно, при цьому слід враховувати склад і особливості життєвого укладу мешканців цієї квартири.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com