тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гнучка сонячна батарея від чиказьких конструкторів за 2 дні стала хітом Kickstarter

Чиказька компанія YOLK, США, збирає кошти на так званий «сонячний папір», який здатний за 2,5 години повністю зарядити батареї iPhone, і інших мобільних гаджетів. Що ж представляє з себе ця розробка, і чим так зацікавила інвесторів з Kickstarter?..

 

 

Особливістю Solar Paper є те, що це дуже тонка сонячна батарея, яка легко поміщається між сторінками блокнота або зошита. Незважаючи на свою тонкість, портативний сонячний зарядний пристрій є досить міцним і здатний генерувати до 10Вт енергії. В гарний сонячний день Solar Paper заряджає iPhone 6 за 2,5 години, що рівнозначно мережному зарядному пристрою 5V-2A. Також цей інноваційний пристрій придатний для зарядки будь-якого гаджета через USB-кабель.

 


Розміри листка складають 9x19x1,1 см, а вага – 120 гр. Товщина панелі складає лише 1,5 мм. Solar Paper використовує модульні панелі, що з'єднуються один з одним за допомогою вбудованих магнітів. Всього можна підключити до чотирьох панелей потужністю 2,5 Вт кожна. Чотири панелі забезпечать смартфон до 10Вт енергії через USB-підключення.

Крім того, Solar Paper запрограмована на автоматичне відновлення зарядки при виявленні достатньої кількості сонячного світла, що дуже корисно в хмарну погоду. Сонячна панель обладнана LCD-дисплеєм, що відображає струм, що подається на підключений пристрій. Це дозволяє вибрати оптимальне розташування і кут нахилу Solar Paper для зарядки, в залежності від погодних умов.

Цікавий факт: кампанія по збору коштів на відомому сервісі колективного фінансування Kickstarter, по суті, завершилася за 2 дні, коли були зібрані потрібні для запуску у виробництво $50 тис. На момент написання матеріалу розробники зібрали понад $229 тис.

Перша партія сонячних зарядних пристроїв буде поставлена вже у вересні 2015 року. Для всіх бажаючих придбати сонячну батарею Solar Paperцей розробники повідомляють, що версія Solar Paper на 5Вт енергії буде коштувати $69, а на 10Вт (4 сонячні панелі) – $450.

 


Компания ООО «Альфа-Союз» реализует по наилучшей стоимости Ленту бронзовую для изготовления разных деталей приборостроения и машиностроительной отрасли. Также здесь вы можете заказать широкий спектр цветного и черного металлопроката.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com