тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мода від природи. Екологічний дизайн від Anni Rapinoja

В одній з казок Джанні Родарі був описаний незвичайний світ, де все навколо було їстівне. Причому не тільки їстівне, але і смачне: ланцюжок від годинника - ніби малинове морозиво, конфетті - як м'ятні цукерки, сидіння від велосипеда - немов еклери з кремом.

 

 

Ймовірно, саме з цієї казки художник Тед Себарезе виніс ідею про їстівні наряди, про які ми вже якось писали на нашому сайті. Але як же бути з тим, що мистецтво - це вічна цінність, а їжа, як не крути, швидко закінчується?

Незвичайну модну одежу від іншого автора, фінської художниці Анни Рапіноджа (Anni Rapinoja), з'їсти можуть хіба що коні чи корови, адже кожна сумочка, кожна пара туфель або ошатне плаття з цієї колекції, виготовлений з листя, трави, квіткових пелюсток, качанів бавовни.

Анні Рапіноджа - модельєр-грінпісівець, ратує за збереження та очищення екологічного середовища, і тому всі її вбрання екологічно чисті, подаровані самою природою, а головне - дуже красиві і привабливі. На перший погляд і не скажеш, що пухнасті тапочки, м'які і затишні, насправді зроблені з "вербових котиків", шуба - з колосся, а туфлі - з осіннього листя, зібраного в навколишній окрузі. Приміряти на себе це вбрання, звичайно ж, не получиться, а от чудові шубы на Садоводе порадують модниць комфортом, оригінальним і стильним фасоном.

 


Автор колекції незвичайних нарядів вважає, що цей проект допоможе їй не словами, а справами висловити все те, що вона відчуває по відношенню до природи, і як розуміє дружбу між людиною і навколишнім середовищем. Не обов'язково "вбивати", щоб отримати те, що хочеш, вважає Анні. Адже можна дочекатися, поки земля сама віддасть тобі потрібне.

 


Так, вона сама ніколи не зриває живі рослини: всі матеріали, використані у творчості, "померли" не своєю смертю. До речі, багато моделей, представлені в колекції "моди від природи", настільки привабливо виглядають, що напевно деякі модниці вже б давно замовили собі пару креативних туфельок, оригінальних сумочок або затишних тапочок. Але на жаль, все це - лише скульптури, яким стояти у вітринах і радувати перехожих лише своїм виглядом.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com