тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

8 фактів про протеїн

Як стверджують спеціалісти, саме завдяки протеїну людський організм задовольняє свої енергетичні потреби. Білок виконує важливу функцію відновлення в організмі клітин, і в силу цієї причини людям, що інтенсивно займаються спортом, а також регулярно знаходяться під впливом інших фізичних навантажень вкрай необхідний протеїн. Вашій увазі кілька цікавих фактів про цю речовину...

 


Мы вам расскажем, как сделать ксб 55 в домашних условиях, а также о свойствах и преимуществах данного спортивного питания.


 

 

1. Чоловікам необхідно більше протеїну, ніж жінкам.  Протеїнова необхідність залежить від статі, маси тіла, віку, рівня фізичної активності та ряду інших факторів. Рекомендована добова норма протеїну для чоловіків становить 56 г, у той час як для жінок норма – 46 г, для підлітків – 52 г, для дітей – 10 р.

 

2. Зазвичай від 10 до 35% калорій щодня повинно поставлятися протеїнами.

 

3. Людям, які професійно займаються спортом, потрібно більше протеїнів. Рівень фізичної активності впливає на те, яка кількість протеїну потрібно організму. Так, якщо звичайним людям норма встановлюється з розрахунку 0,8 г протеїну на 1 кг маси тіла, то для спортсменів вона збільшується до 1-2 г, і вживати його потрібно після тренувань.

 

4. Яйця, молоко, бобові, горіхи, всі ці продукти є джерелами протеїну. Однак найбільш насиченою протеїном їжею вважається м'ясо.

 

5. Дієти з високим вмістом протеїну не варто розглядати як ідеальний варіант зниження ваги. Тим не менш, дослідження показали, що система харчування, в якій протеїнами заміщуються вуглеводи, допомагає людям позбутися від зайвих кілограмів. Їжа, багата протеїнами, травною системою переробляється набагато повільніше, при цьому почуття насичення триває довше. Калорії, що поставляються протеїном, організм спалює простіше, ніж ті, які поставляються вуглеводами. Хоча, звичайно, питання про користь і шкоду протеїнової дієти досі залишається дуже спірним.

 

6. Занадто багато протеїну – теж недобре, бо це зайві калорії, а значить і збільшення маси тіла. Занадто часте споживання м'яса, яке багате протеїном, може призвести до серцевих захворювань, підвищеного вмісту холестерину, т. к. м'ясо містить ще і високий рівень насичених жирів. Таке харчування не рекомендується людям із захворюваннями нирок і діабетикам

 

7. Людський організм не здатний накопичувати протеїни так, як це відбувається з жирами і вуглеводами. Саме тому він відчуває потребу в щоденному надходженні білка.

 

8. Ознаками нестачі протеїну в організмі є втрата ваги і м'язової сили, м'язове стомлення. Зазвичай це спостерігається у строгих вегетаріанців і літніх людей.

 


Если желаете быстро освоить английский язык, записывайтесь в школу www.smile-school.kiev.ua, только здесь самые передовые методики преподавания, лучшие отечественные и зарубежные учителя.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com