тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Надто «розумний» телевізор від Samsung вставляє рекламу в користувальницький контент

Через кілька днів після скандалу, що вибухнув навколо «розумних телевізорів Samsung з-за можливого вторгнення в приватне життя, пристрої компанії знову опинилися в епіцентрі критики. Користувачі з декількох країн світу поскаржилися на появу небажаної реклами під час перегляду відео...

 

 

Відразу кілька власників Smart TV від компанії Samsung поскаржилися в мережі на несподівану рекламу, що з'явилася на екрані під час перегляду їх власного відеоконтенту або контенту, що проглядається за допомогою сторонніх додатків. За словами користувачів пристрою, реклама з'являлася на екрані кожні 10-15 або кожні 20-30 хвилин. Нічого приємного нема, уявляєте, дивитись ви свій улюблений серіал криминальная россия, і тут в найцікавіший момент сюжет переривається рекламою прокладок, чи кока-коли.

На форумі австралійського сервісу Foxtel TV один з власників «розумного телевізора» розповів, що екран погас на п'ятнадцятій хвилині перегляду відео, і на ньому з'явилася реклама Pepsi, яка зайняла приблизно половину екрану. Представники сервісу відповіли клієнту, що проблема, ймовірно, пов'язана з Samsung. Австралійський підрозділ Samsung заявив, що реклама такого роду була результатом помилки, що сталася під час недавнього оновлення програмного забезпечення. За словами представника компанії, реклама не призначалася для австралійського ринку, а проблема була оперативно виправлена. Журналісти звернули увагу на те, що представники компанії не заперечували можливості появи такої реклами в інших країнах.

Схожі скарги вже звучали в січні, коли в мережі виявився знімок рекламного оголошення додатки Yahoo Broadcast Interactivity, що з'явився на Smart TV. Кількома днями раніше телевізори Samsung Smart TV вже викликали невдоволення користувачів. Онлайн-видання звернули увагу на можливість «стеження» з боку Smart TV: в тому випадку, якщо активна функція управління голосом, пристрій здатний записати голос власника і відправити запис «сторонньої організації». Новина отримала широкий резонанс у ЗМІ та соціальних мережах, а Samsung звинуватили у шпигунстві за користувачами.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com