тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екстремальна косметологія: масаж обличчя равликами

Заповітною мрією будь-якої жінки є володіння якимось чудодійним кремом, який би уважно, а головне дієво доглядав би за шкірою обличчя, та так, щоб якомога надовше відсунути ненависне старіння. Століттями різні учені, медики, косметологи шукали рецепт приготування такого чудо-крему. А між тим, як стверджують деякі спеціалісти він давно існує, і не дивуйтесь – це слиз лікувальних равликів!..

 

 

Гидуєте? Ще б, адже спробувати процедури з використанням равликів далеко не кожній жінці під силу. Краще спробувати щось інноваційніше, приємніше  і ефективніше, ультразвуковая подтяжка лица, наприклад, подумає дехто. Та й чого вже там, така послуга не дуже у нас поширена. Але ті, хто насмілюється і дозволяє черевоногим мандрувати по своєму тілу, отримують той ефект, про який говорилося вище.

Цей чудодійний крем – слиз, що виділяється з равликів під час їх «ходьби». Говорячи мовою косметологів – равлики виробляють обгортання з слизу, яке омолоджує і підтягує шкіру. Вперше про користь слизу равликів заговорили, коли помітили, що у працівників равликову ферм, шкіра на руках не старіє. Після було з'ясовано, що цей слиз розгладжує зморшки і запобігає сухості шкіри.

Слиз равликів містить величезну кількість біоактивних речовин, напевно вам знайомих: колаген, гліколева кислота, алантоїн, натуральні антибіотики та вітаміни, за допомогою яких равлик відновлює своє тіло і "ремонтує" свій "будиночок". Тому равлики можуть лікувати шрами, рубці, опіки, порізи, запалення. Як правило, слиз равликів не викликає ускладнень, алергій тощо, тому вона може підійти тим, хто відмовляє собі в спа-процедури з-за якої-небудь хвороби. Равлики також можуть допомогти позбутися від розтяжок і пігментних плям, це дуже актуально для молодих мам. А справа за малим – дозволити маленьким лікарям поповзати по вашому тілу.

Равлики, ці дивовижні, неквапливі істоти, завдяки своїм неповторні особливостей, якими їх наділила природа, допоможуть Вам позбутися також:

- целюліту і «важких жирів», які не прибираються ні якими фізичними вправами.

- м'язових спазмів і затискачів (включаючи затискачі комірцевої зони), причому, без болю!

- запалень, що провокують безпліддя та інші важкі захворювання.

- стресів і захворювань, обумовлених нервами (дерматит, псоріаз).

- вегето-судинної дистонії.

А останнє відкриття в галузі медицини називає равлика – донором мізків, ґрунтуючись на позитивних результатах ретельних досліджень нейронів цих равликів, і зокрема на те, що нейрони людини і нейрони равлики вимагають однаковий іонний склад середовища при їх вирощуванні в культурі...

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com