тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Феномен раптового омолодження

У світі щороку медики фіксують близько ста випадків раптового омолодження, або вікової регресії як прийнято говорити. Відбуваються вони в самих різних країнах, причому з людьми, провідними далеко не «здоровий» спосіб життя...

 


Если вы желаете приобрести кресло-груша Киев, советую посетить интернет-магазин http://funbag.com.ua, здесь, кстати, имеется большое разнообразие другой замечательной бескаркасной мебели.


 

Дивним виглядає те, що незважаючи на заявлену цифру, відомими стали лише поодинокі випадки.  Роза Фароні у віці 97 років стала стрімко молодіти, і, в 2007 році, маючи 15 правнуків, 6 онуків виглядала мало не молодше своєї дорослої внучки. Ні вона сама, ні її лікар не мають ніякого уявлення, що саме стало причиною таких змін. Сама Роза говорить: «Я їм все, курю і п'ю більше, ніж потрібно. Єдине, що мене бентежить, це можливість завагітніти – смішно народжувати, коли тобі під сто».

Оператор з утилізації побутових відходів Семп Ісса і швачка кімоно Сей Сьонагон хоч і не були знайомі, але жили на території плантації синіх троянд, що з'явилися вперше в 1945 році після бомбардування Хіросіми і Нагасакі. Вчені ще тоді попереджали, що випромінювання призведе до мутації не тільки рослинний і тваринний світ, але вплине на людей.

Судячи по записах їх медичних карт, у ніч з 23 жовтня 1979 року Семпу Ісса і Сей Сьонагон відчули сильне стійке сексуальне збудження. Співробітники клініки вранці не впізнали пацієнтів. Зникла сивина, волосся повернуло свій природний колір. Через тиждень випали старі зруйновані зуби, а ще через тиждень стали з'являтися нові. Шкіра на всьому тілі стала пружною і молодою. Кістки стали міцними. Офтальмолог, здивований різко загостреним зором, з'ясував, що помутніння кришталиків повністю зникло. Кардіологи дали висновок, що кров'яний тиск пацієнтів як у вісімнадцятирічних. Небезпечні симптоми хвороби Альцгеймера так само повністю пішли.

Цікаво, що весь рік, що передує цим подіям, пацієнтів мучив артрит, хвороба Альцгеймера, ослаблення зору, серцева недостатність, руйнування зубів. Попереду була госпіталізація. Медики прогнозували, що старі чоловік і жінка довго не протягнуть. Але історія на цьому не закінчилася.  Ровесники Семпу Ісса і Сей Сьонагон перестали їх пізнавати, зустрічаючи на вулицях. У 1981 році колишні люди похилого віку мали квітучу зовнішність молодих людей, яким від сили 27-30 років. Тоді ж Семпу Ісса одружився на сімнадцятирічній сусідці, яка народила дівчинку. Сей Сьонагон вийшла заміж і незабаром народила. Преса Японії регулярно повідомляла про їх життя. Їх навіть прозвали «безсмертними».

У 1985 році ці публікації перервалися повідомленням про те, що природа «повернула все на свої місця». Семпу Ісса і Сей Сьонагон, постаріли за тиждень і померли. Їх діти стали хворіти недугами, які притаманні глибоким старим. Через деякий час і вони залишили цей світ.

У колишньому СРСР був широко відомий Сосо Ломідзе, як своїм омолодженням, так і як «злодій в законі» на прізвисько Старий. Коли його ховали у віці 56 років у березні 1998 року, зовні він виглядав юним хлопцем. Він перестав старіти в 25, щетина на обличчі змінилася пушком. Лице округлилося. Втрачав вагу і ставав менше рости, зберігаючи при цьому розумові і фізичні здібності. Свої дві найбільш резонансні справи він здійсним в образі піонера.

 


Познавательные захватывающие экскурсии в Австралии предлагает опытный русскоязычный гид Сергей Яшумов.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com