тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тестування ліків від старіння може початися вже в цьому місяці

Команда біологів з Нью-йоркської Медичної школи ім. Альберта Ейнштейна стверджує, що вони розробили препарат на основі метформіну, який здатний уповільнити процес людського старіння. Точніше кажучи, таблетка знижує ймовірність появи в організмі захворювань, пов'язаних з літнім віком...

 

 


У вас есть замечательная перспективная идея, но нет денег для ее реализации, или может вы не знаете, где найти стоящий проект, чтобы вложить свои инвестиции в бизнес Белорусия , с целью гарантированного получения прибыли. Для реализации таких планов и создана площадка Startup.Network – самое идеальное место встречи предпринимателя и инвестора!


 

 

24 червня команда подала заявку на схвалення цього препарату для клінічних досліджень на людях в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (Food and Drug Administration, FDA).

Сучасні геронтологи сходяться на думці, що природна смерть людини настає не від старості, а від будь-якої з великої кількості хвороб, з якими перестає справлятися старіючий організм. Таким чином, якщо відсунути момент настання хвороб подалі, організм зможе довше перебувати в активному стані.

Лікарський препарат метформін використовується як цукрознижувальної засіб хворими на цукровий діабет 2-го типу. Це єдиний антидіабетичний препарат, який здатний знизити смертність від серцево-судинних ускладнень при цукровому діабеті. Він входить в список найважливіших лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я. Його принцип дії заснований на підвищенні чутливості організму до інсуліну.

Метформін вперше був описаний американськими вченими в 1922 році, а в 1929 році інші вчені виявили його цукрознижувальну дію у кроликів, зазначивши, що він був найсильнішим з бігуанидів (клас гіпоглікемічних лікарських засобів, що використовуються при цукровому діабеті), які вони вивчали. Але препарат на довгі роки було забуто завдяки відкриття інсуліну. Про нього згадали лише після війни. Було виявлено, що він, на відміну від подібних препаратів, не впливає на серцево-судинну систему, нетоксичний, і володіє певним антивірусним ефектом. Французький діабетолог Жан Стерн докладно вивчав дію цього препарату у 1950-х роках, і був першим, хто спробував застосувати метформін для лікування цукрового діабету у людини. Він придумав назву «Глюкофаг» («пожирач глюкози») і опублікував свої результати в 1957 році. Як лікарський засіб він вперше почав продаватися у Великобританії, а потім, після виведення з обігу лікарського інших бігуанидів в 1970-х роках, став набирати популярність і в інших місцях. У Канаді його схвалили в 1972 році, в США — тільки в 1994 році.

Зараз це найбільш часто виписуваний антидіабетичний препарат у світі. Доктор Нір Барзілай, провідний спеціаліст в цьому дослідженні, і за сумісництвом – директор Інституту досліджень старіння, пояснив, що життєдайні ефекти препарату вже спостерігалися на прикладі гризунів і черв'яків-нематод. Доктор Барзілай каже, що у його команди є найбільш повні дані по дослідженню цього препарату, і є всі підстави вважати, що він благотворно позначиться на стані людського організму. Якщо дослідження TAME схвалять, у ньому візьмуть участь 30 фахівців і 15000 добровольців віком від 70 до 80 років у кількох частинах США. Експеримент триватиме два роки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com