тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Crypteks USB Key: концепт оригінальної флешки з кодовим замком

В інтернет ресурсах замаячив новий вельми цікавий девайс — флешка Crypteks USB Key. Новинка унікальна тим, що має механічний захист. Пояснюємо: сама флешка поміщається в алюмінієвий корпус, який виконує функцію кодового замка. Цю флешку уже назвали найбільш захищеною...

 

 


Если вы потеряли ключи от входной двери, или же сломался замок, в следствии чего невозможно попасть внутрь помещения не стоит отчаиваться, а сразу звонить опытным специалиста из компании «OMD». Они быстро выполнят перекодировку секуремма, а также без проблем справятся с другими хитрыми замками.


 

 

Флешка відкривається тільки при виставленні пароля шляхом скручування п'яти кілець, на яких відображені 26 букв алфавіту (англійського). По суті, сам накопичувач є частиною кодового замка, так що для отримання доступу до інформації спочатку доведеться обійти механічний захист. І якщо цього ще не достатньо для безпеки інформації, що зберігається, компанія також пропонує 256-бітове апаратне шифрування AES.

 


Алюмінієвий корпус складається з п'яти кілець, на які нанесені букви. Корпус відкривається лише в разі встановлення їх правильної комбінації. Зовнішній код-пароль легко настроюється і змінюється. Після вилучення самого накопичувача USB, можна видалити всі зовнішні кільця і потім помістити їх назад з новим кодом.

Пристрій пропонує 14348907 можливих комбінацій. Crypteks USB Key – флешка не для розсіяних користувачів. Відновити забутий пароль самостійно не вдасться. Якщо ви випадково забудете код, який потрібно буде відправити накопичувач виробнику для скидання коду.

Крім механічного захисту, у пристрої є також вбудований апаратний контролер, який забезпечує 256-бітове апаратне шифрування вмісту накопичувача за алгоритмом AES. Природно, це передбачає ще один пароль, який скинути вже буде не можна.

Міцний твердий алюмінієвий корпус має анодований шар, який захищає від відбитків пальців і пилу. Crypteks USB Key буде доступна в трьох варіантах: ємністю 4, 8 і 16 ГБ. Crypteks підтримує USB 2.0 і пропонує швидкість читання до 24 МБ / с і швидкість запису до 10 Мб / с. Розміри флешки становлять 7,8 х 2,7 див. Crypteks USB Key — учасниця проекту Kickstarter. Пристрій уже отримав достатню фінансову підтримку для початку виробництва.

Спочатку можна буде придбати лише дві версії Crypteks USB Key: 8 Гб за ціною 130 дол. США і 16 ГБ - за $ 160. Компанія каже, що перші замовлення будуть відправлені якраз до Різдва.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com