тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вікно-трансформер Bloomframe

У найближчому майбутньому, звичні нам балкони і лоджії можуть повністю замінити новітні автоматизовані системи, ця пропозиція актуальна і для будівель, у яких взагалі немає балконів. Судячи з усього, скління балконів і лоджій перейшло на новий етап і стало ще надійніше, практичніше, зручніше. Так про що ж йде мова?..

 

 

Bloomframe – це вікно, яке простим натисненням кнопки трансформується в повноцінний балкон. У складеному вигляді ця конструкція виглядає як звичайне вікно, і являє собою раму з вікном, що вбудовується в балконний проріз, техніку, два типи управління ручне і дистанційне. Рама зроблена з нержавіючої сталі, додаткові деталі конструкції виконані з анодованих алюмінієвих деталей, скла покриті спеціальними ударостійкими плівками.  Прикрашаючи фасад будівлі своєї незвичайністю, і при цьому різноманітністю кольорів і форм балкони Bloomframe додадуть родзинку і індивідуальність в будь-яке архітектурне рішення.

Hofman Dujardin – голландський архітектор-дизайнер, спроектував вікно-балкон в одному флаконі, і зробив черговий крок в еволюції домобудівництва. Розробники стверджують, що балкони Bloomframe абсолютно безпечні. Продаж балконів Bloomframe розпочався з 2008 року і за цей час вже досить багато клієнтів замовили собі таку незвичайну конструкцію.

Для покупців надається можливість вибрати розміри, колір і матеріали майбутнього балконного блоку. Встановити такі балкони можливо в будь-якій будівлі, як в нові, що будуються, так і вже побудовані і старі будинки. До речі, балкони Bloomframe отримали нагороду red dot design award 2008, після чого практично миттєво стали доступні на ринку в Нідерландах, вже не як прототип а оригінальна версія, нове скління балконів і лоджій.

 


Установка такого вікна можлива на будівлях будь-якого типу, а механізм трансформації не вимагає докладання великих зусиль і приводиться в дію простим натисненням кнопки. Більш того, система має безліч варіантів виконання у вигляді різних колірних рішень, матеріалів і форм.

Максимальне навантаження, яке здатний витримати такий балкон – 500 кг, а час повного розкриття – 18 секунд. Єдиним недоліком, який конструктори обіцяють незабаром виправити, є обмеження ширини – не більше 3 метрів. В закритому варіанті конструкція виконує не тільки функції повноцінного панорамного вікна. Вона вирішує такі актуальні для мегаполісу завдання, як світлопроникність, звуко - і теплоізоляція.

 

 


Если вы задумали делать капитальный ремонт в доме, скорее всего, следует позаботиться о замене старых окон. И хотя на сегодняшний день можно найти множество неплохих предложений, советую свой выбор сделать в пользу ООО "Окна во Владимире". Отличная тепло и шумоизоляция, изысканная эстетика, долговечность и практичность, доступная цена, впрочем на сайте http://okna-v-vladimire.ru/ вы сами сможете узнать о всех преимущественных особенностях окон ПВХ от этого производителя.


 

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com