тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Tree Church - "зелена" церква з дерев

Нова Зеландія стала своєрідною батьківщиною для історії про «Володарі кілець», проте, в соковитий зелений пейзаж цілком органічно вписуються не тільки будиночки з круглими дверима, але і церква, сконструйована з живих дерев...

 


В интернет магазине Лора Эшли вы можете приобрести замечательный декор для дома, наши ткани, светильники, мебель сделают интерьер вашего жилища по настоящему изысканным, оригинальным и шикарным!


 

 

У даній церкви може розміститися 100 осіб, а її будівництво або, швидше, плекання було розпочато у 2011 Беррі Коксом (Barry Cox). Спочатку Беррі хотів створити для себе своєрідне укриття — місце, де можна побути далеко від проблем і суспільства в цілому, але «жива» церква приваблювала все більший інтерес у міру зростання, зважаючи чого Беррі відкрив її і прилеглі сади для відвідування публіки і приватних заходів.


 

Церква оточена досить великим садом і лабіринтом, який став копією Ієрихонського лабіринту. В основі церкви знаходиться залізний каркас, Беррі хотів, щоб стіни і дах нагадували кам'яні церкви, тому для даху він вибрав вільху з розсіченим листям, гілки якої достатньо сильні для того, щоб утримувати конструкцію, коли каркас приберуть.

Як стверджується, Tree Church («офіційна» назва споруди) утворена рослинами п'ятьма видів: вільха чорна (Alnus Imperialis), тонкосемянник (Leptospermum), камелія (Camellia Black Tie), клен гостролистий (Acer Globosum) і пірамідальна туя (Thuja Pyramidalis).

 

 

 

 


Если вы желаете проверить кредитную историю онлайн, советую воспользоваться услугой сервиса credityt.ru. Также здесь вы сможете составить онлайн заявку на кредит во все банки, и получить в режиме онлайн профессиональную консультацию касательно кредитов.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com