тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Одягну Рембрандта, пройдуся по Пікаділлі: наряди, натхненні шедеврами живопису

Для тих, хто любить живопис і моду, голландські дизайнери створили справжню насолоду для очей: класичні полотна нідерландських художників, що з легкістю і елегантністю трансформуються у витончені сукні. А потім знову в картини. Причому - картини в рамках. Яке це - хизуватися в шедеврах Вермеєра і Рембрандта - у нашій сьогоднішній статті...


Для тех, кто хочет всегда смотреться элегантно, по-современному стильно и привлекательно, рекомендую купить платье в Киев в интернет-магазине «LILA». Для вас, дорогие женщины, мы собрали только лучшие коллекции известных отечественных и зарубежных брендов.


 

 

"Мистецтво оживає в сюрреалістичних пропорціях галереї, - значиться на проспектах до показу мод. - Сукня перетворюється у твір мистецтва, потім знову в сукні, і знову в шедевр живопису. Поезія стає реальністю, розчиняючись у фантазіях." Такими романтичними описами супроводжувався показ нових суконь від голландських дизайнерів Viktor & Rolf на недавньому фешн-шоу в Парижі.

Спочатку полотна висіли на задній стіні подіуму, проте з моменту появи моделей раптово картини стали грати зовсім іншу функцію. Віктор і Рольф особисто знімали полотна живопису зі стіни і одягали в них витончених дівчат.

 

Вся метаморфоза відбувалася на очах у зачудованою публіки. Для модних метаморфоз Віктор і Рольф вибрали полотна, що належать до часу Золотого століття " голландського живопису. Саме тоді створювалися всесвітньо визнані шедеври Рембрандта, Вермеєра і Яна ван Ейка. Вишукані натюрморти, соковиті сцени повсякденного життя, ніжні портрети - все це було перенесено на м'які тканини суконь, облямовані "золотавою рамкою", через що наряди створили ефект ожила архітектури, як би дивно це не звучало.

Дисонанс між "поламаною рамкою" і м'якими хвилями тканин з шедеврами живопису за задумом авторів створюють відчуття драми і резонансу.

Сучасні дизайнери моди часто беруть натхнення для своїх робіт в абсолютно різноманітних предметах і явищах. Так, якщо Віктор і Рольф взяли за основу своїх нарядів шедеври живопису, то будинок моди Valentino представив осінню колекцію, натхненну космосом. Колись на сторінках Вебочки вже була замітка про цей оригінальний перформенс.

 

 

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com