тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Lernstift – найрозумніша у світі ручка

Якщо проектом «Lernstift» вдасться зібрати запланований бюджет в зазначені терміни, то вже через півроку світ отримає «розумну» ручку. Це унікальний пристрій, здатний на льоту перевіряти орфографію і допомагає школярам розвивати красивий каліграфічний почерк...

 

 

Автори проекту «Lernstift» два молодих німця – Фальк Вольські (Falk Wolsky) і Даніель Кэсмахер (Daniel Kaesmacher), які вирішили для втілення своєї ідеї задіяти відомий сервіс стартапів Kickstarter. Вартість однієї штуки – $180, але всі, хто підтримають проект фінансово на даній стадії, отримають свою ручку безкоштовно.

Настільки висока ціна навіть для електронного гаджета, не кажучи вже про звичайний канцелярський інструмент, пояснюється в деякому роді унікальними можливостями ручки Lernstift. Вона оснащується мініатюрним комп'ютером з процесором, постійною та оперативною пам'яттю, модулем зв'язку Wi-Fi, вібраційним моторчиком і складним датчиком руху самої ручки. Всі компоненти ручки бюджетної категорії, наприклад, пам'яті всього 128 Мб, а датчик – комбінація з звичайного гіроскопа, акселерометра і магнетрона, які встановлені мало не в кожному другому смартфон на планеті.


І, тим не менш, Lernstift – це самостійний вузькоспеціалізований пристрій професійного призначення. Все будується навколо функції розпізнавання наносимого на папір тексту – за реалізацію цієї задачі відповідає спеціальне ПЗ, розроблене Vision Objects. Скануючи текст по мірі того, як він виходить з-під пера, розумна ручка автоматично помічає всі відхилення від еталонного стилю накреслення символів. І, використовуючи базу даних з орфографії, автоматично сигналізує вібрацією про допущену помилку.

Схожим чином працює і функція навчання каліграфічному письму, більше того, Lernstift вміє вивчати почерк конкретної людини і адаптуватися під його стиль написання.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com