тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«МТС Україна» проведе ребрендинг і перетвориться в Vodafone

Мобільний оператор МТС отримав попереднє схвалення від Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації на використання бренду Vodafone в Україні. Ребрендинг підійшов до фінальної стадії...

 

 

За попередніми даними, МТС уклала з Vodafone договір про використання їх франшизи в Україні. Ребрендинг компанії пов'язаний з тим, що російський мобільний оператор почав масово втрачати українських користувачів через нинішню політичну ситуацію. Крім того, в рамках підготовки до ребрендингу «МТС Україна» змінила формальну структуру власності. З 26 лютого 2015 року вона належить не російській МТС, а нідерландській Preludium B. V., якою володіє люксембурзька Allegretto Holding, що належить групі МТС. Очікується, що «зміна вивіски» МТС на Vodafone має відбутися вже дуже скоро.

Слід уточнити, що програма співпраці МТС і Vodafone стартувала ще у 2008 році. Між компаніями укладено договір про стратегічне партнерство. В грудні 2014 року стало відомо, що Vodafone звернулася до НКРЗІ за роз'ясненнями, чи не буде регулятор проти використання їх бренду в Україні. Отож, зараз ця маштабна угода на стадії юридичного оформлення, до речі, якщо вам потрібна оперативна регистрация ООО в Києві і області, раджу звернутись в АК «Юринком».

Vodafone займає друге місце в світовому рейтингу мобільних операторів. За обсягом виручки за кількістю абонентів він поступається тільки China Mobile. Британський гравець довгий час очолював рейтинг, незважаючи на те, що населення Великобританії становить 64 млн чоловік, а в Китаї живе 1,35 млрд чоловік. Причина полягає в успішній міжнародній експансії Vodafone, в рамках якої британцям вдалося поширити свій вплив не тільки на більшість країн Європи, але і з допомогою придбання часток у великих зарубіжних компаніях і через "дочку" під назвою Vodafone Global Enterprise на ряд близькосхідних, африканських країн і навіть на Чилі і США.

Компанія Vodafone (Voice Data Fone) була заснована в 1984 році. Спочатку вона була підрозділом Racal Electronics Plc – одного з найбільших британських виробників електроніки. Самостійність Vodafone отримала в 1991 році і стала називатися Vodafone Group Plс. Перший в історії Великобританії мобільний дзвінок був здійснений саме через мережу компанії Vodafone.

До свого 20-річчя Vodafone перетворилася в найбільшу в світі мультинаціональну компанію, пропонуючи свої послуги у Європі, Африці, Азійсько-тихоокеанському регіоні, СНД та Америці. Безліч місцевих стільникових операторів в більш ніж 40 країнах світу уклали з Vodafone партнерські угоди.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com