тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальні умивальники

Давно ми не згадували тему ванн і раковин, чи не так? А дизайнери між тим продовжують створювати все нові і нові проекти, покликані полегшити наше життя, а деколи просто зробити її цікавішою. Наприклад, такий собі креативний товариш Eumar вважає, що злив в раковині не потрібен. Принаймні в тому вигляді, в якому він існує зараз...

 

 

Слід переробити саму форму раковини, адже зараз вона або кругла або овальна, у когось, може бути, квадратною. Але все це абсолютно невірно (увсякому випадку, так він стверджує)! Дизайнер пропонує зробити її хвилястою, схожою на якогось черв'ячка, який звивається і спускається нижче до підлоги. А ось вже на підлозі і знаходиться злив в каналізацію, тільки виконаний він у вигляді знайомої нам всім решітки.

Але чи не занадто вона мала? Якщо на хвилинку уявити, що буде, включи ми воду на всю міць. Вся ванна кімната буде затоплена! Так що за напором води доведеться стежити дуже уважно. Ну, або ще один варіант – решітка буде закрита. Тазиком або просто рушником. Ось вже потоп так потоп буде у ванній!

Чим дизайнера приваблює його власний проект, сказати складно. Звичайно, ідея ця нова, цікава, безперечно красива і цікава, але абсолютно непрактична. Насилу уявляю собі людину, яка погодиться піти на такий ризик і поставить у себе таку раковину. А вже в якомусь громадському туалеті її і зовсім уявити смішно. А от плитка, судячи з фото, класна. До речі, тут http://www.nanokeramika.ru/catalog/plitka-dlja-vannoj/ можна придбати якісну плитку на любий смак для ванної кімнати по досить доступній ціні.

 


А ось ще одна оригінальна ідейка. Український дизайнер Юлія Кононенко (Julia Kononenko) представила загадкову концептуальну модель умивальника Water Map, де вода тече через канали, що нагадують русла річок. Прототипом цього твору сучасного мистецтва стала карта центральних лондонських вулиць.

Юлія Кононенко - промисловий дизайнер, який недавно закінчив Харківську Державну Академію дизайну і мистецтв. Унікальна раковина віддає данину Лондону, як місту, де ще у XVIII столітті з'явилися перші промислові продукти. Однак при виготовленні раковини можливі варіації на тему карт різних міст.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com