тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

До 2020 року кількість смартфонів досягне 6,1 млрд — прогноз Ericsson

До 2020 року на планеті буде 6,1 млрд смартфонів, а їх власниками стане 2/3 населення Землі, вважають аналітики шведської компанії Ing. L. M. Ericsson AB. Серед ключових причин для вибухового зростання — швидке проникнення мобільного інтернету на ринки країн, що розвиваються...

 


Защищенный смартфон X-treme PQ30 отлично подойдет людям, ведущим активный образ жизни.


 

 

Як вважають автори прогнозу, ринок мобільних комунікацій піддається перетворенням величезного масштабу, пов'язаних з ростом числа доступних додатків і зниженням вартості пристроїв. Доповнює картину мобільного майбутнього Землі прогноз від консалтингової компанії PwC. Там вважають, що розвиток мобільних мереж призведе до зростання передачі відео в потоковому режимі.

За оцінками PwC, до 2017 р. більше половини жителів планети будуть підключатися до інтернету за допомогою мобільних пристроїв, а ще через два роки загальносвітова виручка від надання мобільного доступу досягне $431,5 млрд. Саме смартфони стануть головним інструментом для отримання новин та розважального контенту, і в 2019 р. майже дві третини грошей, витрачених на доступ в інтернет, буде припадати на мобільні пристрої.

Ринок мультимедійних розваг до 2019 р. ринок досягне $2,2 трлн. Швидше всього будуть зростати доходи операторів доступу до інтернету – сукупне зростання тут очікується приблизно 8,8%, а в 2019 р. дохід досягне $686,3 млрд. На 2-му місці – зростання доходів від реклами, відповідно 4,7% і $666,8 млрд. Споживчі витрати будуть рости зі швидкістю 2,9% в рік і досягнуть $880,3 млрд в 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що смартфони вже зараз генерують більше пошукових запитів, ніж ноутбуки і настільні ПК.

 


Интернет-магазин kupi-salut.ru предлагает широкий выбор фейерверков на любой вкус по лучшей в Москве стоимости.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com