тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Україні можна буде по інтернету зареєструвати шлюб або розлучитися

Міністерство юстиції України готує до запуску нову ініціативу у рамках проекту електронного уряду, про який ми писали раніше. В найближчому майбутньому громадяни України отримають можливість реєструвати онлайн заяви про шлюби та розлучення. Крім цього, українцям стане доступна реєстрація народження дитини, отримання свідоцтва про смерть, зміни прізвища, одруження або розлучення через інтернет...

На даному етапі запуск нової системи послуг передбачає створення окремого сайту, який надалі буде інтегрований в єдину систему державних послуг. Громадяни зможуть направити необхідні скановані документи, а також вказати дату, коли вони хочуть прийти на прийом. Довідки теж будуть надходити як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Відомо, що весь процес буде гранично простим, і здійснюватися кількома маніпуляціями після реєстрації на відповідному сайті. Втім, поки що точні терміни запуску цієї послуги не повідомляються.

Нагадаємо, не так давно агентство електронного уряду спільно з Міністерством економіки України та Адміністрацією Президента оголосили про запуск порталу державних електронних послуг iGov.org.ua. Передбачається, що на порталі українські громадяни зможуть отримати в онлайн-режимі низку довідок і документів, які раніше були доступні тільки після проходження кілометрів черг та попереднього запису на прийом до чиновників.

На зібрані майже всі послуги, які державні органи влади можуть надавати громадянам і підприємцям. Наприклад, користувачі сайту можуть замовити отримання довідки про відсутність судимостей. Замовлення здійснюється через інтернет: знайти відповідну послугу на порталі, і обравши регіон і місто, користувач повинен підтвердити свою особу за допомогою технології BankID і заповнити просту форму.

Чесно кажучи - давно пора, навіщо оці паперові гори, бюрократична тяганина, що породжує корупцію і інші негативні речі. Хай живе його величність Інтернет, може хоч він допоможе врятувати цю країну!

А якщо ви зібрались подорожувати Україною на сайті travelinua.com ви знайдете безліч корисних порад.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com