тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Google з'явився безкоштовний навчальний сервіс для педагогів зі всього світу

Корпорація Google запустила освітній онлайн-центр для вчителів. Доступ до навчальних матеріалів надається абсолютно безкоштовно. Сервісом може користуватися педагог з будь-якої країни світу, за умови володіння англійською мовою. Передбачається, що матеріали навчать педагогів використовувати інструменти Google у навчальному процесі...

 

 

Беручи до уваги освітні тенденції, вчителям просто необхідно «встигати за прогресом». Система освітнього центру демонструє максимальну гнучкість і не вимагає від слухача сидіти за монітором в певний час або проходити уроки в строгій послідовності. За словами розробників освітнього центру, його основна мета – навчити сучасних педагогів застосовувати інструменти Google в ході навчального процесу.

Специфікою даного сервісу є те, що вчитель сам може собі обрати курс в залежності від рівня своєї підготовки (базовий, або повний), певні напрямки професійного зростання, і в залежності від тривалості. Це свого роду, ефективний корпоративний веб-сервіс. До речі, ви можете звернутися до веб-студії WebАкула і заказати створення сайта компанії любої складності і тематики.

Дана програма Google структоризована по методичним секціям. Зокрема секція «Професійний ріст» містить корисні для викладача відомості щодо того, як, де і яким чином віднайти відповіді на конкретні питання, як раціонально використовувати карти Google для пошуку колег вчителів, і за допомогою цього функціоналу отримати від них певну консультативну допомогу. Секція «Економія часу» покликана навчити вчителів раціонально організувати навчальний процес і адміністративну роботу, мінімізувати часові витрати. А за допомогою секції «Навчання студентів» вчитель дізнається як виробити у учнів правильну мотивацію для навчання, зацікавити їх до навчального процесу, виробити механізми натхнення і творчості.

Крім того, Google буде заохочувати співпрацю вчителів, у першу чергу, тих, які знаходяться найближче один до одного, судячи з інформації карт Google. Варто зазначити, що освітній центр Google не передбачає суворої послідовності в навчальному процесі або постійного відвідування сайту. Дана система повністю підлаштовується під користувача, і може бути адаптована під конкретну ситуацію.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com