тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Милі фотомоделі

Поспішаємо представити Зоуі і Джаспера — собаку-знайду і її маленького друга. Чарівний тандем стрімко набирає популярність в блогах і соціальних мережах, завойовуючи серця своєю колекцією смішних однакових шапок, карими очима, мокрими носами і променистими посмішками...

 


Джаспер — це жвавий десятимісячний хлопчина, наполовину кореєць, наполовину китаєць, з зворушливими ямочками на щоках і парою новеньких зубів, які він щасливо демонструє світу при першій можливості. Його чотириногый подружці Зоуі на самому початку гри життя здало нікчемні карти: вона з'явилася на світ неподалік від невеликого магазинчика в Тайвані, і була буквально змішана з брудом і змита в стічну канаву, де її разом з такими ж неблагополучними братами і сестрами знайшла жаліслива школярка. Дівчинка віднесла цуценят в притулок для тварин, і незабаром Зоуі була переправлена в Лос-Анджелес, щоб почати нове щасливе життя в люблячій сім'ї комерційного фотографа Грейс Чон (Grace Chon).

Але як же вийшло, що Зоуі стала відомою фотомоделлю? «Я з самого дитинства любила наряджати своїх собак в безглузді костюми, так що, коли у мене народилася дитина, якось само собою вийшло, що я почала збирати різні шапки, щоб використовувати їх для фотографій, — розповідає Грейс про те, як все починалося. — Одного разу я приміряла одну з них на Зоуі, і мене осяяло, що дитячі шапочки виглядають надзвичайно мило і на собаках! У моєї сестри з'явилася геніальна ідея посадити їх поруч для фотографії. Я миттєво стала отримувати відгуки і коментарі, так що я просто продовжила в тому ж дусі. Я неймовірно люблю своїх собак (я божевільна собачниця до мозку кісток!), і мені дійсно було дуже важливо, щоб мої собаки подружилися з Джаспером. Зоуі як старша сестра перевершила всі мої очікування. І я так рада, що знайшла веселе заняття, яке можу залучити їх обох!».

Діти і тварини в сім'ях фотографів приречені на постійне позування. Особливо, якщо вони вміють так само заразливо посміхатися, як Джаспер.

 

 

 

 


У нас имеется красивая детская одежда оптом на самых выгодных для вас условиях! Качественные и стильные рубашки, платья, и другие отличные обновки для девочек и мальчиков от ведущих мировых производителей.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com