тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Що таке криптовалюти і Біткоїн?

Незважаючи на те, що останнім часом про Біткоїни не пише тільки лінивий, практично ніхто не може зрозуміло пояснити основну ідею цієї системи, не кажучи вже про технічні подробиці. Озброївшись статтею від Bussiness Insider, ми вирішили самостійно розібратися з біткоїнами і розповісти про це вам. Отож, Bitcoin, що ж це?...


Віртуальні гроші Bitcoin – це нова криптовалюта, електронні засоби, які створив нікому не відомий програміст (або група програмістів) під псевдонімом Сатосі Накамото. Сталося це в 2009 році. Термін "Біткоїн" і специфіку (алгоритм роботи) придумав саме він. Ніхто не знає, звідки ця людина і як її звуть у реальному світі. Він створив не тільки програми, але і спеціальний додаток – гаманець на вашому ПК, що містить дану криптовалюту.

Біткоїн має основні функції і властивості звичайних грошей різних країн:

- Засіб обміну;

- Засіб заощадження;

- Розрахункова одиниця.

Можливо, скоро Біткоїнами будуть брати кредити, до речі, тут http://klientbanka.ru/kred6.htm описано умови отримання кредитів для ИП.

Криптовалюти і Біткоїн Вікіпедія описує наступним чином: криптовалюта - один з видів цифрового валюти. Її емісія та облік засновані на різних криптографічних методах. А функціонування відбувається децентралізовано, розподіленої комп'ютерної мережі.

Як працюють кріптовалюти (на прикладі Bitcoin)?

Кожен учасник мережі може здійснювати миттєві операції з криптовалютою без посередників. Тобто покупець передає гроші продавцю. Не потрібно йти в банк або вносити гроші на Ківі-гаманець, ви просто відправляєте Біткоїни конкретній людині.

Монети в системі - це криптографічні (математичні) хеш-коди. Кожен з них - абсолютно унікальний і не може використовуватися двічі. Bitcoin можна використовувати для покупки товарів і послуг в інтернеті анонімно. Крім того, здійснювати міжнародні платежі легко і дешево, тому що Bitcoin не прив'язаний до певної країни. Як і будь-яка валюта, Биткоин має свій курс.

Біткоїн майнінг.

Нові Біткоїни або будь-яку іншу криптовалюту створюють за допомогою процесу, званого майнінг. Суть видобутку Bitcoin зводиться до вирішення якоїсь складної криптозадачи, яка розв'язується методом повного перебору. Тому звичайний комп'ютер для виконання цих завдань не підійде.

Зазвичай майнеры криптовалют використовують надпродуктивні ПК або потужні сервери. Майнеры конкурують, використовуючи комп'ютери для вирішення складних математичних головоломок. В даний час, переможець нагороджується 25 Биткоинами і визначається раз в 10 хвилин. Але оскільки мережа Bitcoin росте небувалими темпами, видобуток став технологічно досить складним процесом.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com