тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Більше, ніж просто сантехніка: приголомшливі змішувачі, надруковані на 3D-принтері

Ніколи не знаєш, де варто очікувати 3D друкованих інновацій, на цей раз це кухня і ванна кімната, тут American Standard пропонує свою лінію 3D друкованих кранів. Компанія представила високотехнологічну продукцію під брендом своєї лінії «DXV», яка в даний час включає в себе ряд металевих кранів, виконаних по технологіг 3D друку...

 

 

Ці змішувачі приголомшливо красиві і використовують неймовірні інноваційні конструктивні особливості. На перший погляд, вони здаються якимись нереальними, але якщо придивитися, то здається, що це і не змішувач зовсім, у них немає трубки по якій вода проходить в носик крана. Але придивившись ближче, розумієш, що все не так просто, виявляється , такого ефекту порожнини кранів, досягли завдяки ретельній розробці моделі для 3D-друку.

Насправді, вода проходить через складну і, здавалося б, безводну структуру крана в його носик. American Standard, явно правильно зрозумів і застосував належні принципи 3D друку і принципи проектування: проектувати те, що не можливо виготовити будь-яким іншим способом. 3D друкарський дизайн, в даному випадку, допускає створення і виробництво дуже маленьких водоканалів по всій структурі. Тільки уявіть собі, спроби повторити такий дизайн, використовуючи звичайні інструменти, і ви швидко зрозумієте, що створити, можливо, зовсім новий жанр сучасного дизайну, можливо тільки за допомогою 3D друку! Зрештою, дана технологія буде ефективна для устранение течи труб, а також інших робіт по ремонту водопровідних систем.

 


Тут ми бачимо, що кран виглядає цілком звичайно, але насправді він складається з багатьох водних каналів, які виходять в носик. Перепони знято; тепер будь-який дизайн можливий.

Звичайно, ми дуже раді такому кроку вперед, але чи є недоліки? Так, вони є. І це ціна. Ми не в курсі цінової політики, але, прикинувши вартість 3D друку в металі кожної одиниці, оцінивши ручний процес обробки, можна посперечатися, що ці змішувачі коштують мульти-тисячі доларів США. Звичайно є споживачі здатні платити чималі гроші за якісний дизайнерський продукт.

Але дуже хотілося б, що б більше людей змогли отримати вигоду з нових дизайнерських підходів. А для цього, нам просто потрібен постачальник, який знизив ціну на метал для 3D-друку, і тоді собівартість цього прекрасного продукту знизилася б і стала більш доступною для звичайних покупців.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com