тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кімнатні рослини та їх вплив на побут людини

Кімнатні рослини надають великий вплив на побут сучасного міського жителя. Вони не тільки прикрашають приміщення, але створюють в ньому здорову атмосферу, як на фізичному плані, так і в області тонких енергій...

 

 

Рослини очищають повітря, поглинаючи вуглекислий газ і виробляючи кисень. Виділяючи фітонциди, вони знищують хвороботворні мікроорганізми. Розглянемо деякі з них:

- Китайська троянда, мирт звичайний, аспарагус Шпренгера є природними стерилізаторами повітря в приміщенні.

- Прибрати затхлий запах у кімнаті допомагає герань. Вона вбирає в себе вологу, запах диму, угар.

- Папороті служать прекрасними озонаторами в будинку.

- Хлорофітум очищає повітря від шкідливих домішок (формальдегід, бензол та інші небезпечні токсини), які виділяються з меблів, підлогових покриттів і інших предметів.

- Аспарагус – рослина яке справляється з очищенням повітря від важких металів.

- Бегонія прибирає летючі хімічні сполуки, розпиляні домашньою побутовою хімією.

- Диффенбахія чудово очищає від формальдегідів, а також справляється з такими забрудненнями як толуол і ксилол. Ці хімічні речовини містяться у фарбах і лаках і відносяться до групи канцерогенних.

- Драцена і плющ знищує отруйні пари формальдегіду, бензолу і трихлоретилену.

- Потужними очисниками повітря є фікуси. Вони очищають від пилу і великої кількості отруйних речовин.

- З тютюновим димом відмінно справляється шефлера (Парасолькове дарево).

- Традесканція не тільки очищає повітря, але нейтралізує електромагнітні випромінювання, випромінює побутовою технікою, телевізорами та комп'ютерами.

 

Кімнатні рослини очищають приміщення від інформаційного сміття, захищають від впливу негативних енергій і не прошені гостей з тонких світів. Перетворюючи грубу патогенну енергетику в біомасу, вони очищають ауру квартири, створюють сприятливу психологічну атмосферу. Багато кімнатних рослин володіють своїми індивідуальними якостями, які людина може використовувати.

- Пасифлора, і плющі "підживлюються" грубою і чужою енергією, що проникає в помешкання ззовні. Вони здатні очищати приміщення від чужорідних, нематеріальних сутностей (типу полтергейстів), поступово вбираючи їх у себе. Добре негативну енергію поглинає і маранта, до речі тут gileya.kherson.ua/ru/enciklopediya/maranta/maranta можна дізнатися про вирощування і догляд за цією красивою рослиною.

- Герань і хризантема захищають від насильницького енергоінформаційного впливу (псування, пристріту і т. п.), захищають від «нечистої сили» і, навіть, можуть нейтралізувати точкову геопатогенну зону в квартирі.

- Товстянка (грошове дерево) свою назву отримало у зв'язку з тим, що допомагає впоратися з фінансовими проблемами.

- Азалія – прекрасна квітка, створює навколо себе позитивну енергію. Є символом подружньої любові.

- Бегонія – енергетичний «асенізатор» відсмоктує негативну енергію і перетворює її в позитивну, в цілющу та доброзичливу.

- Розмарин швидко відновлює сили, знімає втому, стабілізує психічний стан людини.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com