тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Японці навчилися робити "дотикові" тривимірні зображення

Ох вже ці японці, знову подарували світові чергову сенсацію! Тепер зображення можна не тільки побачити в тривимірному форматі, але й доторкнутися до нього і навіть змінити дотиком. Схоже, нове відкриття стане справжнім науково-технічним проривом...

 

 

Японська компанія Aerial Burton займається розробкою і виробництвом дисплеїв, представила нову технологію відчутного 3D-зображення. Головною особливістю прототипу стало те, що тепер тривімірну картинку можна помацати руками і відчути на дотик. Вдалося це завдяки використанню плазми. У Aerial Burton відразу відзначили, що створений ними пристрій абсолютно безпечний для людини, в тому числі і при зіткненні з плазмою. Це дуже важливо, особливо коли виконуються складні і важливі электромонтажные работы, а подібна технологія у випадку підтвердження її ефективності, думається буде в найближчому часі використовуватися у багатьох галузях, в тому числі буде помічна і для  електриків.

Досягається надзвичайний ефект за допомогою роботи декількох фемтосекундний лазерів прямо в повітрі. Саме вони формують мікроскопічні краплі плазми, надаючи їм певної форми.

 


Сама по собі ця технологія далеко не нова. Формування вокселей (об'ємних пікселів) з плазми (іонізованого газу) було відкрито вже досить давно. Більше того, цю технологію в своїх винаходах вже використовувала і компанія Aerial Burton.

Винятковість розробки полягає в безпеці розробки для людини і в використанні даного методу в дисплеях, що виводить зображення на новий рівень, дозволяючи дивитися на екран під будь-яким кутом без втрати огляду. Безпека інноваційної розробки в свою чергу була досягнута завдяки використанню фемтосекундний лазерів. Ці випромінювачі виробляють настільки часті і короткі імпульси, що вони просто не встигають завдати людині шкоди. Створене ними відчутне зображення можна помацати і навіть змінити. Це відкриває широкі можливості в області використання технології.

 


Що не кажіть, а японці створюють іноді справді дивовижні речі. Так, прогноз погоди тепер прогнозують дощ, туман і сонце в прозорій коробці - корисний девайс,який буде виглядати цікаво в будь-якому інтер'єрі. Втім, про цю цікаву інноваційну розробку ми поговоримо якось наступним разом.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com