тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Zoomlion ZACB01 - найбільший у світі автокран

Серед найбільших у світі машин є не тільки самоскиди, наприклад БелАЗ 75710, про який ми, до речі, недавно писали, але і інша будівельна і дорожня техніка. Є окрема категорія машин, в основному зайнятих у будівництві, які також мають своїх «рекордсменів». Це автокрани. І найбільшим (по вантажопідйомності) з них є на сьогоднішній день китайський Zoomlion ZACB01. О, це дійсно справжній автомонстр!...

 

 


Если вы нуждаетесь в аренде техники для погрузочно-разгрузочных работ, здесь http://rosavtostroy.ru/catalog/arenda-avtokrana/arenda-avtokrana-50-tonn/ вы найдете наиболее выгодные предложения в Санкт-Петербурге. Компания "РосАвтоСтрой" предлагает 50-тонные автокраны "Ивановец" и "Галичанин".


 

 

 

Нова модель відомої в певних колах китайської компанії по виробництву будівельної техніки Zoomlion була представлена в 2012 році. Її випуск приурочено до 20-го ювілею компанії.

 

 

 


Zoomlion ZACB01 являє собою величезний механізм вантажопідйомністю 2000 тонн! (цифра, звичайно, не вкладається у голові, але саме вона фігурує у всіх джерелах). Машина встановлена на дванадцятиосному шасі. Висувна телескопічна стріла, складається з 8 секцій, може піднімати величезний вантаж вгору або убік на відстань до 160 метрів. Залежно від модифікації автокрана, він оснащується одним з 4-х підйомних дизельних двигунів потужністю: 150, 260, 430 або 650 л. с. Дивно, але загальна маса Zoomlion ZACB01 дорівнює всього лише 96 тонн. Тобто він може підняти вантаж до 20 разів важче себе!

Природно, що такий гігант буде затребуваний тільки у масштабних будівельних проектах. Для повсякденного використання підійдуть менш вантажопідйомні і моторніші машини, наприклад автокран КС 45717к 3р та інші. До речі китайські виробники будівельної техніки все частіше домінують на вітчизняному ринку. За статистикою, більше 70 % всіх автокранів, зайнятих у російському та українському будівництві, родом з Піднебесної. Сумно, звичайно ж, за стан вітчизняної машинобудівної (зрештою, і інших) галузей. Ця тенденція обумовлена не тільки більш низькою ціною китайської техніки, наприклад порівняно з німецькою, але й досить хорошою конкурентоспроможним якістю.

Хоча стійкість останніх не йде ні в які рамки. Якщо китайський автокран буде встановлений не на ідеально рівну поверхню, то перекидання при досить важкому вантаж йому забезпечено.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com