тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Філіппіни. Висячі гроби Сагади

У багатьох народів існувала традиція розміщувати небіжчиків у місці, яке можна виявити далеко від людей. Або просто робити так, щоб більше з ними ніколи не перетинатися. Безліч людей приховують померлих у землі. Хоча, є й ті, хто до похорону підходять більш оригінально...

 

 


Дорогого вам усопшего человека следует достойно проводить в последний путь. Наше агентство ритуальных услуг предлагает мдф гробы любых размеров, стилей и декорирования, а также другую эксклюзивную похоронную атрибутику.


 

 

На Філіппінах знаходиться провінція Сагада. Жителі тут вже більше 2 тис. років поміщають померлих у так звані «висячі труни». Труни прив'язують за допомогою мотузок на скелях з вапняку. Жителі вірять, що, чим вище буде підвішений дерев'яний гріб з небіжчиком, тим ближче його душа до неба. Це місце відоме ще під назвою «Висячі гроби Сагади».

 


Найчастіше люди хочуть, щоб після смерті їх тіло залишилося недоторканим, не було сплюндровано. Виходячи з усього цього, можна сказати, що рухало жителями провінції. Ці гори розглядаються як святе місце, яке дивовижно підходить для кладовища. І з практичного боку це зрозуміло: гріб, який підвішений на скелі, стає абсолютно недоступним для осквернення, йому не страшні різноманітні природні катаклізми, наприклад, повінь.

Гробів так багато, що певні місця нагадують багатоповерховий будинок, а труни в ньому виконують функції балконів. Здається, що це місце виглядає жахливо і не надійно. І що, варто вітру дути трохи сильніше, і ця конструкція зруйнується, як картковий будинок. Насправді, це неможливо. На скелях є ще і труни, що висять там уже сотні років.

 


За традицією, ще при житті будь-яка людина готувала для себе труну. Після смерті його тіло обробили спеціальним розчином, що запобігає розкладанню. Так тіло зберігалося протягом п'яти днів. Родичі в цей час влаштовували поминки. По завершенні бенкету тіло небіжчика розміщували в дерев'яній труні, підвішували на скелі.

Мимоволі напрошується питання: як розміщують труну на такій висоті? Жителі тримають процес похорону в найсуворішій таємниці. Тому відшукати відповідь на це питання неможливо. Хоча сьогодні подібні похорон не практикуються, щорічно на скелях кількість домовин збільшується. Тут і там поруч з труною можна споглядати підвішений стілець, на якому сидів небіжчик незадовго до смерті.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com