тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ресторан Skykitchen — найвища мішленівськая зірка Берліна

Новий ресторан Skykitchen — це найвища мішленівська зірка Берліна. Спроектований архітектурним бюро Dreimeta Armin Fischer, він розташований на 12 поверсі будівлі готелю Andel's з панорамними вікнами, звідки відкривається чудовий вид на місто, що розвивається вкрай динамічно і вітає будь-якого роду експерименти.

 

 


В основу інтер'єру закладу покладена концепція контрастів, демонструє гармонійний баланс між Сходом і Заходом, новим і старим, кухнею з обідньою зоною. Так, з точки зору планування, кухня винесена в центр ресторану і являє собою кубічний простір, абсолютно не заважаючи гостям ресторану насолоджуватися панорамним видом з будь-якої його точки. В обідньому залі виділено декілька зон, так що кожен відвідувач може вибрати для себе відповідне місце. Маленькі столи чергуються з банкетними групами, всього пропонуючи 66 посадочних місць.

Велика частина меблів у ресторані створена унікальна і за індивідуальними проектами дизайнерів, однак зустрічаються тут і представники з антикварних крамниць, «народжені» ще в 50-60-ті роки минулого століття. Бетонні підлоги, дерев'яні стільниці, поверхні з латуні і міді, а також м'які сидіння відмінно поєднуються між собою, створюючи атмосферу особливого затишку без зайвої химерності. Все тут дуже вишукано, і функціонально, між іншим, ви можете завітати до дизайн студії Два Коня, досвідчені і креативні спеціалісти якої запропонують не менш оригінальні і стильні дизайнерські рішення.

 


Як зазначалось ресторан Skykitchen володіє найвищою мішленівською відзнакою - 3 зірки. А що ж таке взагалі - мішленівська зірка?

У 1900 році Андре Мішлен, голова всесвітньо відомої компанії, випустив довідник для мандрівників. Він включив туди все, що може знадобитися автомобілісту: готелі, станції, автомобільні стоянки та кафе. Гід поширювався безкоштовно і просто лежав на заправках. А зірочка, що нагадує квітку, означала тільки те, що в ресторані високі ціни.

У 1920 році компанія змінила концепцію довідника. Тепер зірок стало три, а позначали вони буквально наступне. Одна зірка — хороший ресторан, дві зірки — ресторан, заради якого варто зробити гак, три зірки — ресторан, куди просто варто їхати.

З тих пір шеф-кухаря всього світу змагаються між собою за зірки «Червоного гіда Мішлен». Ставкою в цій битві часом стає життя. Наприклад у 1966 році шеф-кухар Ален Зік вистрілив собі в голову, коли дізнався, що його паризький ресторан втратив одну зірку. З тієї ж причини в 2003-му у Жерара Бессона стався серцевий напад. А шеф-кухар Бернар Луазо (Bernard Loiseau) покінчив з собою тільки через чутки про те, що рейтинг його ресторану знизиться з трьох до двох зірок. Як з'ясувалося вже після його смерті, чутки були необґрунтованими.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com