тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Творчий підхід до розлучення: чоловік чесно поділив все майно рівно навпіл

За німецьким законом подружня пара, що розлучається повинна поділити спільно нажите майно 50/50. Один чоловік у Німеччині вирішив, що це цілком справедлива вимога. І коли його дружина, що зрадила йому і пішла до іншого, зажадавши свою половину, чоловік в самому прямому сенсі слова розділив всі речі навпіл. Набір стільців, телевізор, машину, навіть плюшевого ведмедика - все було ретельно розрізано рівно по середині!


Оперативно оформить Сертификат ISO без лишней нервотрепки, финансовых и иных издержек вам помогут опытные специалисты компании «Гарант»


 

 "Дякую тобі за ці 12 "прекрасних" років Лаура! Ти дійсно заслужила половину наших спільно нажитих статків!" - пише чоловік, який підписався як Der Juli, і додає: "Привіт моєму наступнику!".

Відео, в якому Der Juli розрізає різні речі навпіл - від ліжка до айфона - вже облетіло весь інтернет, зібравши до свого арсеналу понад 6 млн. унікальних переглядів.


 

Засмучений своїм распавшимся шлюбом німець вирішив таким незвичайним способом впоратися зі своїм стресом і одночасно своєрідно помститися своїй колишній дружині. Акуратно розрізавши все навпіл, Der Juli виставив свої половинки речей на аукціон eBay, супроводжуючи їх кумедними підписами, іноді сповнені сарказму чи іронії, на кшталт "Немає ніякого сенсу обіймати м'які іграшки - для цього, як виявилося, є ласкаві співробітники". Або таке: "На відміну від моєї колишньої дружини, особисто я нічого поганого про ліжка сказати не можу, завжди спав в ній просто чудово", чи така записочка щодо покаліченого велосипеда "Незважаючи на незначні обмеження, колесо чудово крутиться, а передні гальма працює просто відмінно".

 

 

 

 

 


Опытный адвокат по арбитражным делам приложит максимум усилий, чтобы любого рода судебные тяжбы решились в вашу пользу.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com