тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільша у світі військово-морська база

Велике американське портове місто з назвою Норфолк розташоване у самому гирлі Чесапікської затоки, що відноситься до Атлантичного океану. Знаходиться це місто в південно-східній частині штату Віргінія. Місто також є місцем розташування самої головної військово-морської бази Сполучених Штатів в Атлантичному океані. Про неї у нас сьогодні невеличкий фотосюжет...

 

 

В Норфолку на сьогоднішній день проживають понад 240 тисяч осіб, а разом з передмістями налічується більше мільйона жителів. Місто заснували в 1682 році. Саме в Норфолку в складні для країни роки Війни за незалежність розташовувалася головна штаб-квартира британського губернатора. Сталося так, що в подальшому Норфолк був практично повністю спалений повстанцями. Про каламутні часи колоніальних воєн і конфліктів в місті нагадує лише дивом збереглася церква. Хоча і її стіни були все прострелені гарматними ядрами. Ще багато цікавого можна розповісти про це місто, втім краще переглянути на сайті Liyo.ru ТВ программа ТНТ, і на цьому популярному каналі подивитися пізнавальний фільм про цю та інші цікаві рукотворні памятки на нашій планеті.

Розташована в цій місцевості американська військово-морська база з однойменною назвою «Норфолк» вже давно стала головною військово-морською базою Атлантичного флоту ВМС США. До того ж, вона є найбільшою військово-морською базою в усьому світі. Так, станом на 2011 рік тут базувалося сімдесят п'ять бойових кораблів, серед яких несуть службу п'ять величезних авіаносців.

 


Розташована ця знаменита база в південно-східній частині бухти Хемптон-Родс. Безпосередньо біля самого виходу з Чесапікської затоки в неосяжні води Атлантичного океану. А акваторія бази розташовується в зоні відповідальності другого оперативного флоту США.

На даний момент у розпорядженні військово-морської бази є десять причалів. Їх загальна довжина становить близько двадцяти кілометрів, а середня глибина близько чотирнадцяти метрів. Тут же розташовані склади боєприпасів, нафтосховища та вантажно-розвантажувальні засоби. На базі знаходяться головні штаби верховного командування збройних сил США в зоні Атлантичного океану. Також тут розташований штаб головнокомандуючого всіма Атлантичним флотом і безліч військово-морських вищих навчальних закладів. А в безпосередній близькості від бази, в околицях міста Норфолка були зведені вісім суднобудівних і судноремонтних заводів. В їх розпорядження входять три плавучих і сім сухих доків, а також є шістнадцять сліпів.

 

 

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com