тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

9-річна дівчинка будує житло для бездомних

Після доленосної зустрічі з місцевим бездомним хлопцем на ім'я Едвард дев'ятирічна дівчинка Хейлі Форд вирішила допомагати людям, у яких немає ні роботи, ні власного дому. Сім'я Хейлі, а також місцеві благодійні організації змогли скооперуватися, і тепер дівчинка вирощує фрукти і овочі для бездомних, а також будує для них невеликі будиночки - і все своїми руками!..

 

 


Історія почалася кілька років тому, коли в своєму рідному місті Бремертон Хейлі і її мама Міранда зустрілися з бездомним чоловіком на ім'я Едвард. Тоді мама купила Едварду сандвіч. Але дівчинку так сильно вразило, що у деяких людей немає можливості харчуватись тоді, коли заманеться, що вона вирішила у що б то не стало допомогти й іншим людям теж. Разом з мамою Хейлі звернулася в місцеву благодійну організацію та отримали грант на основу власного саду та городу. Потрібно зазначити, що не тільки в Америці існують такі фонди, ось, наприклад, тут http://pmvf.borisleonov.com/ Ви можете ознайомитися з діяльностю "Взаємного фонду Меркурий", та з легкістю створити своє джерело пасивного доходу та інвестувати свої гроші під відсотки..

З тих пір Хейлі щотижня роздає урожай зі своєї ділянки бездомним людям. Через кілька років Хейлі і Міранда знову звернулися за допомогою. На цей раз вони прийшли з ідеєю самостійно побудувати житла для бездомних. Звичайно, побудувати великі будинки вони були не в змозі, але невеликі мобільні укриття на випадок непогоди - на це сил повинно було вистачити, тим більше, що і дідусь обіцяв допомогти.

У результаті сім'я Хейлі дійсно отримали грант від Together Rising в розмірі 3 000 доларів, а місцевий магазин будматеріалів надав їм 50% знижку на всі необхідні матеріали. Основа будинків - дерев'яні балки, однак це не просто будки: в будиночках передбачена ізоляція з переробленої тканини, сонячні батареї і повноцінні вікна.

"Ми навіть не можемо собі уявити кращий приклад, ніж Хейлі Форд, - говорить засновник фонду Rising founder. - Вона - яскравий доказ того, що жодна людина, жоден вчинок не можуть бути занадто малими для того, щоб змінити світ навколо нас.

"Перший будиночок буде відданий Едварду, хлопцеві, який втратив роботу в місцевому супермаркеті і залишився бездомним, і із зустрічі з яким, власне, і почалася ця історія. Крім того, Міранда і Хейлі планують до кінця року побудувати ще 11 таких будиночків.

"Це просто неправильно, що існують люди, яким ніде жити", - говорить Хейлі. - "Мені здається, у кожного повинен бути свій дім."

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com