тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія Lenovo створила смартфон з віртуальною клавіатурою

Шанувальників мобільних пристроїв важко здивувати. Однак інженери Lenovo вирішили спробувати. Вони продемонстрували цікавий проект, який називається Smart Cast...

 

 

Це концепція незвичайного смартфона з вбудованим проектором. Що в цьому цікавого? Апарат не тільки виводить зображення на різні поверхні. Гаджет дозволяє взаємодіяти з контентом. Наприклад, відобразити на столі клавіатуру і користуватися, як екранною.

За рахунок чого сказане досягається? Завдяки спеціальним датчикам. Зображення проектується за допомогою лазера, а за рухами власника стежить інфрачервоний детектор. Дані в режимі реального часу обробляє спеціальне ПЗ. Якщо вірити розробникам, система реагує практично без затримок.

Smart Cast дає можливість запускати фільми та презентації, грати на віртуальному піаніно, розважатися у проекти на зразок Fruit Ninja і багато іншого. Ну і, звичайно ж, робити чудові фото і відео у відмінній якості. А ще до нього можна купить селфи палку на selfiestick.kiev.ua, і таким чином постійно закарбовувати найважливіші і найцікавіші миті свого життя.

Цікава ідея. Що радує — робочий прототип вже готовий. Правда, Lenovo не поспішає розкривати, коли винахід з'явиться на ринку. Надійде в продаж девайс взагалі — інформації немає.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com