тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дивовижні функції, які з'явилися у звичайних домашніх лампочок

Сучасні домашні лампочки відрізняються від лампочок Ілліча настільки ж сильно, як електромобілі Tesla від саморушного возу Карла Бенца. Ми зібрали декілька дивовижних технологічних функцій, які з'явилися останнім часом у звичайних лампочок.

 

 


Интернет магазин http://www.electrodus.ru/ предлагает широкий ассортимент осветительных приборов, выключателей, розеток, кабелей и другого электрооборудования от ведущих мировых производителей. Цены доступные, гарантия качества, регулярно проводим привлекательные акции, и скидки.


 

 

Wi-Fi-роутер

Вчені з Шанхайського університету розробили інноваційну технологію з назвою Li-Fi, яка дозволяє перетворювати світлодіодну лампочку в бездротової передавач інформації, роутер. Назва Li-Fi поєднує в собі слова «wi-fi» і «light» (світло). Лампочка, створена на основі цієї технології, може передавати інформацію через світлові хвилі. Правда, для цього потрібні спеціальні приймачі, які підключаються до комп'ютерів або мобільних пристроїв в зоні прямої видимості від цього джерела світла.

Лапочки Li-Fi будуть відносно недорогими, що дозволить створювати на їх основі великі світлові інформаційні простори. При цьому швидкість передачі даних за допомогою даної технології досягає 150 Мбіт в секунду.

 

 

Лампа під управлінням мобільного телефону

Люди з самого появи лампочок розжарювання мріяли про те, щоб навчитися ними керувати дистанційно, щоб для їх включення і виключення не потрібно було вставати з ліжка або дивана. З появою світлодіодних ламп, а також бездротових засобів передачі інформації це стало цілком можливим. В якості одного з прикладів реалізації даної ідеї можна навести лампочку Marlight.

Управління цим освітлювальним приладом можна здійснювати дистанційно, за допомогою мобільного телефону зі спеціальним додатком. Лампа Marlight має Wi-Fi-приймач, що дозволяє користувачеві з'єднуватися з нею і регулювати рівень освітленості, а також колір источаемого даної лампочкою світла. Більш того, у програмі для Marlight є передвстановлені режими роботи лампочки: читання, нічник, будильник, ділова зустріч і т. д. Перемикатися між ними можна лише одним рухом пальця по екрану смартфона.

 

 

Аудіодинамік

Компанія Sony представила світлодіодну домашню лампочку для справжніх меломанів. Це пристрій може не тільки виділяти світлові хвилі, але і працювати в якості аудиодинамика. Будучи підвішеним до стелі або вкручені в настільну лампу, цей освітлювальний прилад дозволить власнику слухати улюблену музику в будь-якій точці квартири. Тим більше що подібні лампочки можуть з'єднуватися в єдину мережу, створюючи стереозвучання. При цьому вони з'єднуються з джерелом музики (комп'ютером або смартфоном) через бездротовий інтерфейс Bluetooth.

 

 

Акумулятор

Світлодіодна лампочка SmartCharge буде дуже корисна в тих місцях, де трапляються постійні перебої з електроенергією. Справа в тому, що цей освітлювальний прилад має вбудований акумулятор ємністю 2400 мАч. Лапочка SmartCharge може світитися без зовнішнього підключення до джерела живлення протягом чотирьох годин. Це дозволяє використовувати її не тільки в домашніх або офісних умовах, а також брати з собою в походи або на пікніки.

Ця лампа стане чудовим джерелом штучного світла навіть в найбільш темних місцях. Ця лапочка розрахована на 40 тисяч годин роботи. Це двадцять років функціонування за умови, що її будуть включати в середньому на чотири години в день. Втім, при цьому доведеться міняти в ній акумулятори приблизно кожні три-чотири роки.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com