тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

БелАЗ-75710: найбільший у світі самоскид

Компанія «БелАЗ» створила найбільший у світі самоскид БелАЗ-75710 вантажопідйомністю 450 тонн, що еквівалентно трьомстам Ford Focus, 37 двоповерховим автобусам або двом з половиною блакитним китам. До речі, Airbus A380 — найбільший пасажирський літак у світі — важить значно менше, всього 277 тонн...

 

 

25 вересня 2013 року на випробувальному полігоні був представлений найбільший у світі кар'єрний самоскид БелАЗ-75710. Вантажопідйомність нової машини становить 450 тонн. До цього найбільшими вантажівками вважалися БелАЗ-75601 (створений на Білоруському автомобільному заводі в 2007 році) і швейцарський Liebherr T282B (що з'явилися в 2003 році) — обидва вантажопідйомністю 360 тонн.

Машина дійсно вражає своїм виглядом! До речі, якщо вам потрібно купить грузовой автомобиль рефрижератор, раджу звернутись в компанію "Автокомплект", саме тут найширший вибір корейських, японських, європейських марок комерційних авто по доступній ціні.


Загальна маса автомобіля складає 810 тонн. Незабаром машина буде занесена в книгу рекордів Гіннесса. Силова установка рекордного БелАЗ-75710 включає 2 дизельних двигуна сумарною потужністю 8500 кінських сил, призначених для постачання енергією електромоторів, що приводять у рух гігантські колеса вантажівки. Максимальна швидкість сверхмашины становить 64 км/ч.

Оснащення БелАЗ-75710 включає систему моніторингу мертвих зон, кондиціонер, сигналізацію про наближення до високовольтної лінії, а також системи пожежогасіння. Найбільший у світі кар'єрний самоскид призначений для роботи в складних умовах на відкритих розробках і в глибоких кар'єрах при температурі від -50 до +50 градусів. 8 коліс самоскида, забезпечені безкамерними шинами, дозволяють важкої машині без зусиль пересуватися по технологічним дорогам.

БелАЗ-75710 був представлений у місті Жодіно, в честь 65-річчя Білоруського автомобільного заводу, відомого у всьому світі завдяки продукції важкої техніки і кар'єрним самосвалам. Поява самого великого вантажівки в світі диктується сучасними умовами, коли гірничодобувної промисловості потребує все більш важка і потужна техніка. В останні роки виробництво кар'єрних самоскидів надвисокої вантажопід'ємності зросла в 2 рази і тенденція зростання зберігається. З урахуванням попиту на ринку БелАЗ буде випускати близько 1000 таких машин в рік.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com