тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мрія перфекціоніста: ідеальні кубики їжі

Чим займаються художники у вільний від роботи час? Наприклад, голландський творчий дует Лернерт і Сандер (Lernert & Sander) взяли різні продукти харчування і вирізали 98 ідеально рівних кубиків 2,5 х 2,5 х 2,5 см...

 

 

Їжа, яку ми їмо, існує в різних формах і розмірах, але коли її обрізаєш до одного розміру, виходить дещо цікаве і гарне. Студія дизайну Lernert & Sander нещодавно опублікувала фотографію створену для газети De Volkskrant, присвячену національній кухні. Ця смачна фотографія почала швидко набирати популярність в інтернеті. Найбільше радують коментарі в блогах, де люди цікавляться маркою ножа, яким так рівному вдалося нарізати сирі продукти. Справді, як їм це вдалося?

 


Нібито — яка дурниця, а виглядає красиво. До речі, якщо вам сподобалося фото, його можна купити, та ще й з автографом. Одне з 50 надрукованих фото може стати вашим всього за 500 Євро. Ось такі кубики.

Це творіння, до речі, спонукає  подвійне задоволення: інсталяція навіть заочно радує смакові рецептори, передчуваючи смачну їжу, а ідеальна форма продуктів порадує справжніх перфекціоністів. Самі ж художники Lernert & Sander працюють разом досить давно, їх першим проектом в 2007 році став фільм, побічно також присвячений їжі: вони досліджували різні способи розтопити шоколадного зайця.

 

 


Взагалі, різні творчі особистості частенько використовують продукти харчування (якщо не саму їду, то тематику) у своїх креативних проектах. Зокрема, художниця з Канади Жаклін Пуарье (Jacqueline Poirier) частенько займається тим, що розмальовує порцелянові тарілки, причому на них досить реалістично красуються різні смаколики — тим самим даючи альтернативу тим, хто сидить на дієті. Адже піцу, стейк, оладки не обов'язково з'їдати, а можна просто дивитися і представляти на смак.

Жаклін Пуарье більш відома в соціальних мережах як TheCrazyPlateLady — вона зображує на порцелянових тарілках не стандартні орнаменти, а кулінарні шедеври. Її малюнки настільки реалістичні, що їх при неуважному погляді не відрізнити від справжньої їжі. Сьогодні тарілки, розмальовані художницею, можна побачити в багатьох ресторанах Торонто. Раніше Жаклін сама працювала офіціанткою і саме це спонукало її створювати апетитні страви на тарілках.

У художниці є свій сайт, на якому можна придбати уподобану тарілку. Вартість посуду від 100 доларів, а загальна кількість розписаних тарілок перевалило за 1500 штук. Також Жаклін малює на порцелянових тарілках пейзажі, тварин і портрети знаменитостей.

 

 

 


Компания АгроСмак реализует высококачественные ароматизаторы, вкусовые добавки, комплексные смеси для производителей колбасных изделий. Узнайте также, для чего применяют краситель для колбасы, характеристика и свойства этого вещества.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com