тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільша у світі плавуча сонячна електростанція

Після катастрофічних подій на АЕС "Фукусіма-1" в 2011 році, уряд Японії всерйоз зайнялося пошуком альтернативних способів отримання енергії. У зв'язку з цим в країні неухильно зростає кількість станцій, що працюють за рахунок енергії сонця, вітру, морських хвиль...

 

 

Дефіцит електроенергії, спричиняє впровадження швидкими темпанми енергозберігаючих технологій. Зокрема на сайті etx-spb.ru ви зможете озайомитись з найновішими світодіодними системами, а також придбати ці економні освітлювальні пристрої.

Досить цікаво в Японії реалізовується програма з отримання енергетичного ресурсу від сонця. Оскільки в цій країні неймовірно високі ціни на землю, станції встановлюються на водну гладь водойм. Давайте подивимося на неї докладніше...


 

 

Один з таких проектів як раз вдало завершила корпорація Kyocera, що займає лідируюче місце по виробництву і промислового використання альтернативної сонячної енергії, спільно з компанією Century Tokyo Leasing. Ними побудована найбільша в світі станція на воді (складається з дев'яти тисяч сонячних панелей, кожна розміром 1х1.7 м) потужністю 2.3 МВт.

Підприємство розташоване на поверхні ставка Сакасамаикэ в префектурі Хего. До речі, вибір водойм для розміщення станцій обумовлений не тільки дорожнечею землі, але і рядом інших факторів: по-перше, вода забезпечує природне охолодження панелей, по-друге, за твердженням розробників, тінь від плавучих платформ допоможе знизити ріст водоростей у місцевих водоймах і одночасно зменшить рівень їх випаровування.

До кінця поточного року Kyocera зведе безліч подібних об'єктів по всій Японії. Їх спільна потужність складе близько 60 МВт. На даний момент Kyocera є великим гравцем на ринку будівництва сонячних станцій. У 2013 році компанія встановила найбільшу японську СЕС потужністю 78 МВт. Після подій 2011 року, коли Японія вирішила по можливості максимально відмовитися від атомної енергетики, в країні відкрилося велике поле діяльності для компаній, що займаються альтернативними джерелами енергії. Kyocera не втратила свого шансу. І тепер в країні постійно з'являються все нові станції, що працюють за рахунок вітру, сонячного світла або морських хвиль.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com